2737
2739
عنوان

تورو خدا جواب بدید.خال گوشتی نوزاد

2393 بازدید | 15 پست

سلام مامانا.توروخدا جواب بدید.دخترم ۳۶ هفته به دنیا اومد. پشت چشمشو پیشونیش ماه گرفتگی قرمز بود و کمرنگ.بعد از دو ماه ماه گرفتگی پشت چشمش رفت ولی جاش دوتا خال گوشتی قرمز درومد.خیلی نگرانم.شهرمون دکتر متخصص خوب نداره.دکترای عادی هم میگن چیزیش نیس.ولی میترسم.تا یه شهر دیگه هم ۵ ساعت فاصله دارمو تا دو هفته دیگه نمیتونم برم.الان دخترم ۳ ماهشه.کسی اینجوری بوده؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

پسرمن دنیا اومد زیر سینه چپش یه خال گوشتی شبیه زگیل یود ولی بعد دوماه یروز خودش افتاد اینام احتمالا میره بجای درگیر کردن خودت از نینی گلت لذت ببر دستاشم ببوس جای من

اگه باچشمای خوشگلت میخونی برای حاجت دلم یدونه صلوات بفرست🌷❤

همانژیوم هس توبچه هایی که زود به دنیامیان بیشتره دخترمنم داشت پیش چندین متخصص بردم گفتن معلوم نیست تاکی بزرگ تربشه وتاکی بمونه واگه بره هم گفتن باز جاش میمونه من لیزرش کردم یخ راهکار دیگه هم بستری ودادن داروی قلب ازدوز کم به بالا بود...

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
پسرمن دنیا اومد زیر سینه چپش یه خال گوشتی شبیه زگیل یود ولی بعد دوماه یروز خودش افتاد اینام احتمالا ...

میتونم با‌شما راجب خال حرف‌ بزنم وابیییی‌دقیقا‌پسر‌منم اینجوریه کارم شده گریه تو رو خدا جوابمو بدین 

2706