2733
2734
اره میدونه دیوانس خوشحاله میگه مواظب به دخترم باش اخه ابروم میره میشه اخرایی مهر اخه چن ماه بچم زود ...

عزیزم عروسیتونو زودتر بگیرید

بهانه زیاده....

ب هر طرف بگید فامیلای دور اون طرف  حالشون خوب نبود

البته دور از جون عزیزم

ولی اکلی بگید مثلا عمه ی بابا داماد حالش خوب نبود ترسیدیم اتفاقی بیفته

ب اون طرف همینو بگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما تو فامیل همچنین چیزی نداریم تا اخد عمر بهم میگن سرزنشم میکنن خانواده شوهرم بفهمن بی ابرو میشم&nbs ...

بچه از پسر خودشونه دیگه .مریم مقدس که میشناسی ؟ مگه تو مهساشونی ؟؟؟؟ چه سرزنشی . اهمیت نده .

خب باید مراقبت میکردید، حالا که نکردید دیگه ناراحتی نداره ،به مادرت بگو شرایطتو و شوهرتو مجاب کن زودتر عروسی بگیرید ،تا صفر خیلی مونده ، اونوقت بچه که زود بدنیا بیاد همین فامیل کلی زر میزنن 

2740

مبارک باشه عزیزم. توی همین سایت من و امسال من زیاد هستیم که توی دوره عقد هیچ کاری نکردیم که نکنه همچین اتفاقی بیفته و جتی بعدش هم اطرافیان میگفتن فوری باردار نشی مثل بی کلاسا آبرومونو ببری. اما الان من هفت ساله ازدواج کردم و پنج شش ساله در حسرت مادر شدنم کجان اونا؟؟ همونایی که از ترس اینکه پشت سرم حرف در بیارن از همسرم فاصله کرفتم همونا دارن پشت سرم حرف میزنن که مشکل داره. حتی مادر عزیزتر از جان خودم که اون موقع چشم غره میرفت و نمیداشت با همسرم یه جا باشیم الان چشماش پر اشکه که دخترم بچه ندارع. بی خیال این فکرا و حرفا خدا رو شکر که هر دو سالم هستید و خدا بهتون بچه داده یه بچه خدا خواسته. میدونم شرایطتت سخته اما بگو شوهرم طاقتش تموم شده و داره اختلاف بینمون پیش میاد منم راضی نیستم به همچین شرایطی و میریم ماه عسل یا عروسی رو زودتر بگیرید توی همین ماه تا قبل ماه محرم

2706