2737
2739
عنوان

رازهایی درباره عشق ورزیدن

530 بازدید | 18 پست

نویسنده:باربارادی آنجلیس

خیلی کتاب خوبیه من تازه 60صفحه خوندم ولی واقعا دارم میفهمم کجای کارم اشتباه بوده ک تو زندگی سرد شدم از همه چی لا اینکه مشکل چندانی با شوهرم ندارم شماهم تهیه کنید بخونید بنظرم عالیه

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم

البته شما که هنوز خیلی زودتونه😐

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731

ممنون عزیزم 😙

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
زود نی😑 چرا همه همینو میگید🤦🏻‍♂️ ما هم میتونیم عاشق بشیم

عاشق شدن آسونه ولی از عشق لذت بردن کار آسونی نیس و عاشق موندن خیلی سخته خیلیا تو همین سایت با عشق ازدواج کردن ولی الان تو سراشیبی بی احساسی دست و پا میزنن

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
زود نی😑 چرا همه همینو میگید🤦🏻‍♂️ ما هم میتونیم عاشق بشیم

برای خودتون میگن ... من ۱۸ سالگی عاشق شدم اما اگه برگردم عقب هیچ وقت تو اون سن کم و بی تجربگی خودمو درگیر عواطف نمیکنم ... الان شاید متوجه نشین ولی بعدا میفهمین تو این سن ادمی زاد مستعد اشتباهات زیاااد تو رابطه عاطفیه و بهتره صبر کنه ... 

2738
دیگ نمیتونم صبر کنم تنهایی حدی داره

من شوهرم بیست و پنج سالگی با من ازدواج کرد الان30سالشه و تازه داره مردونگی یاد میگیره پس انقد از روی علائم بلوغتون حرف نزنید البته جسارت نباشه

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
2706