2733
2739
عنوان

ممنونم ازتون😍♥️

200 بازدید | 16 پست

سلاااام دوستای گلمممم😍

چطورین؟  خوبین؟

این تاپیکو زدم که بگم فردا عشقم میاد خونه(برای اون دوستای قشنگم که در جریانن که عشقم یه ماموریت ۴۰ روزه رفته بود و تاپیکامو میخوندن و دنبال میکردن و بهم لطف داشتن)😍♥️

یه سایتُ کچل کرده بودم😁اومدم ازتون تشکر کنم که انقدر خوبید که ترجیح دادم تو اون مدتی که نبود و من تحمل وضعیت برام سخت بود و تمام برنامه هام بهم ریخت،  بیام تو این سایت و اکثر وقت ازادمو اینجا بگذرونم تا کِش اومدن ثانیه هارو حس نکنم و هر شبُ اینجا صبح میکردم.

اما خب دیگه از فردا زندگیمون دوباره به روال عادیش برمیگرده و منم میشم اون دخترِ با برنامه 😍♥️

واقعا ازتون ممنونم.همتون که خوبید اما بعضیاتون فوق العاده این😍خوش بحال اون کسی که شمارو داره و یا قراره داشته باشه😍

مثلا کاربر دخترم_عشقمه،  eiiiiiiili(اگر اشتباه نکنم)،  زهراz، سوگند۲۲ و چند تا کاربر دیگه که تو خاطرم هستن اما اسمشونو یادم رفته♥️

قطعا بازم هر شب میام اما دیگه نه چند ساعت. در حد نیم ساعت،  اما خواستم بگم

من آدم مذهبی ای نیستم اما با تمام وجودم براتون آرزو میکنم به هررررررچی که میخواین برسین، هر چیزی یا هر کسی♥️چه اونایی که میخوان بچه دار شن، چه اونایی که عاشقن و یااونایی که با مسئله ای تو زندگیشون درگیرن♥️امیدوارم به زودی از خواب بیدار شید و تو اون روز جدید همه چی بر طبق میلتون تغییر کرده باشه♥️😍

امیدوارم همیشه عاشق باشید ♥️😌

و همیشهههه از ته دللللل کنار کسیکه عاشقشید بخندید و همیشه دلتون با یه سری اتفاقات ساده تو زندگیتون ذوق کنه😍♥️ و تو دلتون از ذوق خالی شه😍

اینم بگم که همین الان که داری تک تک کلمات این متن رو میخونی، ثانیه هات داره میگذره و تو این ثانیه، دیگه ثانیه ی قبلی رو نداری،  پس هرجووووری که دوست داری زندگی کن، با آدمی که عاشقششششی ازدواج کن و فارغ از اینکه کی چه فکری میکنه برای خودت تصمیم بگیر و انتخاب کن♥️😍

اگر عااااشقانه کسیو دوست داری و دوستت داره و لایقته و لایقشی،  با فکرِ اینکه طلای عروسی چی میشه، جهیزیه چی میشه و.. خودتونو اذیت نکنید♥️حرف مردم نمی ارزه که اذیت کنید خودتونو😍بیخیییال..رها باشید..آزاد باشید...هرکاری رو که عاشقشید و به کسی اسیب نمیرسونه انجام بدید😍♥️

خیلی حرف زدم هاااا🙄😀

خلاصه اینکه: به تو می اندیشم، ای سرا پا همه خوبی، تک و تنها به تو می اندیشم،  همه وقت،  همه جـــا، من به هر حال که باشم به تو می اندیشم،

جای مهتاب به تاریکی شبها تــو بتاب

من فــــــدای تو به جای همه ی گلها تو بخند..😭😍♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

@پریان74    تالایک کردی اسمتو یادم افتاد عزیزدلم ❤️ 😍 عذرمیخوام 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@پریان74   قربونت برم دوست قشنگم😍♥️

2728

عزیییزم  خداروشکر خیلی برات خوشحالم.ممنونم از آرزوهای خوبت.همیشه شاد باشی وپاینده

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزیییزم   خداروشکر خیلی برات خوشحالم.ممنونم از آرزوهای خوبت.همیشه شاد باشی وپاینده   &n ...

قربونت برم عزیزم ❤️ 😍 ممنونم ازت

2738

وای سلام عزیزم

خیلی ذوق کردم دیدم منم تو یادت بودم😍❤❤

همیشه شاد باشی

و هیچوقت انشاالله تا اخر عمرت دور نشی از عزیزت😙😙

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
وای سلام عزیزم خیلی ذوق کردم دیدم منم تو یادت بودم😍❤❤ همیشه شاد باشی و هیچوقت انشاالله تا اخر عم ...

سلام عزیزکمممم😍😍قربونت برم ممنونم ازت

چشمت روشن بانو

مرسی عزیزدلم 😍 ❤️ 

خوش ميگذره عزيزم؟

بلههههه😁♥️

2706