2737
2739
عنوان

هشت ماهه بینیموعمل کردم ولی..

386 بازدید | 26 پست

داخل بینیم بالاش ک نوک انگشتمومیزنم زخمه صاف نیس انگارگوشت اضافه داره ک زخمه کسی اینجوری بوده؟

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

واسه منم بغلش اينجوريه پماد سيكالفيت هم زدم ولي فايده نداشت حالا اون داخله معلوم نيست زياد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون غضروفه باگذشت زمان جامیفته خوب میشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731

واسه من اینجوری شد دکتر میگفت ورمه اول ولی بعدش فهمیدم چسبندگیه خدا خفش کنه هنوزم خوب نشده باید برم ی دکتر دیگه ببینم چی میگه

ایشالله که ورمه البته گوشت اضافم باشه طبیعیه چون احتمالش کلا زیاده ک ایجاد شه با لیطر حل میشه

واسه من اینجوری شد دکتر میگفت ورمه اول ولی بعدش فهمیدم چسبندگیه خدا خفش کنه هنوزم خوب نشده باید برم ...

عزیزم زخمه صاف نیس گوشت اضافه هم باشه خب مث گوشت معمولی میشه اما انگار زخمه تازس

2738
عزیزم زخمه صاف نیس گوشت اضافه هم باشه خب مث گوشت معمولی میشه اما انگار زخمه تازس

نمیدونم 

تتراسایکلین بزن ی وقت عفونت نکنه بعد به دکترت نشون بده

ولی مراقب باش چون اگه زخم باشه احتمال چسبندگی هست

کجای دماغته دقیقا؟

نمیدونم  تتراسایکلین بزن ی وقت عفونت نکنه بعد به دکترت نشون بده ولی مراقب باش چون اگه زخم باش ...

درس قسمت بالا همون نوک اونجا ک جمش کرده

2706