2733
2739

خاهرای گلم من مشهد مریض دکتر ترک زاده هستم  گفته این ماه برم ای یو ای کسی بوده پیشش بلردار شده باشه تورو خدا کمکم کنید 😭😭😭😭😭

با اجازه ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم 

فردا تولد مامان دوست پسرمه،اون تولد منو تبریک گفت شب تولدم اس داد بم، منم اس بدم یا فردا بش زنگ بزنم؟؟؟

قضاوت الکی نکنید🎀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره من .با بار اول باردار شدم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2742
جدی کدوم دکتر گلم مشکلت چی بود

مرکز ناباروری .با بار اول .خودم تنبلی شدید و کیست تخمدان .شوهرم مورفو و تحرک و تعداد اسپرم پایین 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
جدی کدوم شهری

من شمالم 

2740