2737
2734
عنوان

توروخدا ب دادم برسین

186 بازدید | 27 پست

از دیشب شوهرم پیام داده فردا میام بچه رو میبرم       از دیشب نع خواب دارم نع خوراک تا ی کم میخوابم خواب بچمو میبینم دیگ نمیخوام برگردم تو خونش ینی میخوام ازش تعهد بگیرم دیگ کتکم نزنه بعد برم اگه بچمو ببره ب نظرتون چیکار کنم ی چشم اشک ی چشم خون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام دوست عزیز شوهرت نگفته خودتم بیا.اگه برمیگردی حتما تعهد کتبی بگیر و ی فرصت دیگ بده انشاالله ک حل ...

تازه دوسالشو تموم کرده منم میگم تعهد بگیرم همینجوری برگردم شاید از قبلم بدتر بشه ممنون ک روحیه میدی خیلی نیاز دارم

عزیزم برو.شکایت کن برا کتکی که میزنه حتما دادگاه حق رو به شما میده بعدم بچه رو ندع تا بره شکایت کنه ...

اصن خودمم تو اون خونه امنیت جانی ندارم کلأ روانیه جلو بچه روم چاقو میکشه 

بری شکایت کنی پلیس میفرستت پزشکی قانونی از شوهرت تعهد میگیره اگه باز کتک زد میتونی درخواست طلاق بدی بگو جونم تو اون خونه در خطره ..

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
بری شکایت کنی پلیس میفرستت پزشکی قانونی از شوهرت تعهد میگیره اگه باز کتک زد میتونی درخواست طلاق بدی ...

جای کتکاش نمونده فقط یدونه انگشتم ک پارسال زده همینجوری کج مونده اگه جای کتکاش معلوم نشه تعهد نمیگیرن؟

اصن خودمم تو اون خونه امنیت جانی ندارم کلأ روانیه جلو بچه روم چاقو میکشه 

🌺😢عزیزمممم  اگه قصد جدا شدن داری ک  ب گفته دوستان شکایت کن و میتونی بگی صلاحیت نداره واس نگه داشتن بچه تا هف سالگی هم بچه پیش تو میمونه اگه رد کتکاش مونده زود برو تشکیل پرونده بده

2706