2733
2739

هزینه شامل چیه؟ دفترچه های آزمون و کتاب و پشتیبان؟

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

بیخیاااال بزار بچه یکم بچگی کنه چه خبره از الان

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیاااال بزار بچه یکم بچگی کنه چه خبره از الان

برای خودم نمیپرسم  بچه های من ابتدایی رو پشت سر گذاشتن

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2728
با کارت حکمت نظامی ها ۴۰ درصد تخفیف داره  فرقی ندارا مال کی باشه

حدود هزینه اش رو میخوام نمیدونی؟

تو تاپیکی ک ترکید برام پیغام گذاشتی خاستم بخونمش ک نشد😔[/QUOTE]

[QUOTE=99526982]شادی جان شما چقدر خوب و خانومی. میشه بیای یکمم با من حرف بزنی. من شوهرم ی اخلاقی داره دوس داره همه چ ...

عزیزم لطف داری به من خوبی و خانومی از خودته

منم دوقلو دارم و کاملا درکت میکنم. همسایه مون مدام میومد خونه مون گاهی در رو باز نمیکردم از بس خسته و داغون بودم و زندگیم به هم ریخته بود! 

برای حل این مشکلت دوتا کار کن. اول اینکه اصلا خودتو معذب و درگیر نکن. خونه ات اگه به هم ریخته است بذار همونجور باشه. اگه سر سفره خودتون هرچی دارین بخاطر مادرشوهرت چیز اضافه و پذیرایی خاص نیار. فقط روی خوش داشته باش همین. بذار خونه شلوغ باشه لباس و اسباب بازی ریخته باشه فقط بگو ببخشید خونه به هم ریخته است همین. 

یه کار دیگه هم که میکنی وقتی غذایی دارین که میدونی شوهرت میبره برای مادرش خودت پیش قدم شو. بکش بگو اینو ببر برای مامان. تو نیتت این باشه زحمتی که کشیدی خیرات میکنی برای امواتت. 

اگه شوهرت توان مالی داره و کم تو و بچه هاش نمیذاره به کمکهاش ایراد نگیر چون کمک به پدر و مادر خیر و برکت بسیاری تو زندگیت میاره مطمئن باش رضایت مادرش و یه دعای خیر شامل حال تو و بچه هاتم میشه. (کمی فکر کن، آثارش رو حتما پیدا میکنی)

اگه توان مالی نداره باتوجه به اینکه مادرش حقوق داره باهاش صحبت کن که رعایت تو و بچه ها رو بکنه

درنهایت زندگی رو خیلی آسون بگیر عزیزم. ما حتی نمیدونیم فردا رو میبینیم یا نه. وقتی هم بریم نه پولمون به دادمون میرسه نه بچه و شوهر. فقط مهربونیمونه که اثرش تا همیشه همراهمونه. زندگی رو به کام خودت تلخ نکن. یادت باشه که سخت میگیرد جهان بر مردمان سختگیر

2738
عزیزم لطف داری به من خوبی و خانومی از خودته منم دوقلو دارم و کاملا درکت میکنم. همسایه مون مدام م ...

مرسی عزیز دلم. ممنونم. چ خوب ک شما هم دوقلو داری. چند وقتشونه؟ جنسیت چیه؟نه خداروشکر توان مالیمون خیلی خوبه. مشکلی نداریم. ولی گاهی دوس دارم فقط خودمون باشیم شوهرم ولی دوس داره مادرش هم مدام باشه. بهش چیزی نمیگم چون دوس ندارم بدونه تو فکرم چی میگذره. ولی یکم اخمام تو هم میره. 

عزیزم لطف داری به من خوبی و خانومی از خودته منم دوقلو دارم و کاملا درکت میکنم. همسایه مون مدام م ...

من 28 سالمه عزیزم. و فوق لیسانس دارم. راستش گاهی خیلی زورم میاد ک هم بچه داری میکنم هم بخام مهمون داری کنم. چون کلا تو ی دنیای دیگه بودم. ذاتی بد نیستم ولی توقع ام خیلی بالاست. دوس ندارم مثل ببخشید کلفت همش در حال کار کردن باشم. خوشبحالت ک انقدر راحت میگیری. 

من 28 سالمه عزیزم. و فوق لیسانس دارم. راستش گاهی خیلی زورم میاد ک هم بچه داری میکنم هم بخام مهمون دا ...

میدونم میفهممت ولی الان خسته هم هستی. خستگی افکار آدم رو به هم میریزه و توقعاتش از خودش و زندگی بالاتر میره. به خودت استراحت بده. اولین و بهترین توصیه من اینه که زیاد بخواب. هرموقع بچه ها خوابیدن حتما بخواب. کاری نداشته باش که چه ساعتیه یا چقدر کار داری. فقط بخواب. بشدت بهت کمک میکنه و باعث تجدید قوا میشه. 

درمورد کلمه مهمون داری هم گفتم بهت اصلا مهمون داری نکن. فکر کن فقط خودتونید. رعایت آداب مهمون نوازی مال وقتیه که تو کسی رو از قبل دعوت کنی و براش تدارک ببینی. نه اینکه یهو بیاد سر سفره ات.

مرسی عزیزم. آره درسته. ممنون از راهنماییت. نگفتی چند وقتشونه دو قلوها؟ 

دختر ۱۳ سالشونه