2737
2739
عنوان

بیاین اسکرین شات دعوامون

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست
ینی من اشتباه کردم 🤔 خب شاید مشکل من باشه ک ناراحت میشم ولی چرا مسخرم میکنه وقتی میگم ک نفرست😭

خیلی هم اشتباه کردی

خب عزیزم طرفو ضایع کردی 

منم بخوام با کسی شوخی کنم اینجوری بی جنبه بازی دربیاره مسخره میکنم

اخه خشونت رفتاری علیه زنان؟؟؟؟؟؟؟ 

قبول کن کارت خیلی زشت بود دیگه چرا بلاک اخه؟

خدایا شکرت
نمیدونم چه نسبتی دارین ولی اگه دوست پسرته کات کن باهاش.چون به نظرم تفاهم ندارین.از همین پیاما میشه ف ...

واقعا دست خودم نیست اعصابم داغون میشه این چیزا رو میبینم اعتماد بنفسم از بین میره یکی مسخرم کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عااالی بود دقیقا منظورشو من متوجه شدم چون خودم ادم شوخی هستم اصلا نخواسته جنسیت مسخره کنه به نظرش ب ...

منم دقیقا.تو این فازا نیستم.هرچقدر با دخترا شوخی کنن من میخندم.چون  چیزایی رو میگن که حقیقت داره و خنده داره 😂 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ببین من حق رو ب طرفت دادم یعنی فکر کردم همسرم همچین‌کلیپی برام‌بفرسته من سر سوزنی ب خودم نمیگیرم که ...

اگه هرروز بفرسته بازم ناراحت نمیشی😐تو حرفاشم هی اینجوری بگه

2728
ینی من اشتباه کردم 🤔 خب شاید مشکل من باشه ک ناراحت میشم ولی چرا مسخرم میکنه وقتی میگم ک نفرست😭

تعجب کرده بابا تو چرا همه چی رو ب مسخره کردن‌میگیری

خدایی منم باشم طرفم ب خاطر کلیپ طنز بهم بگه خشونت علیه زنان و فلان شاید همینطور جواب بدم خیلییی حساس شدی و خیلی هم کشش دادی

یه کلام میگفتی خوشم‌نمیاد از این کلیپا بیخودی حجم نتم تموم میشه اگه کلیپ با موضوعات با مزه تری داری بفرست تمام

استارتر چند سالته؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
واقعا دست خودم نیست اعصابم داغون میشه این چیزا رو میبینم اعتماد بنفسم از بین میره یکی مسخرم کنه  ...

تورو مسخره نکرده 

منم جای تو بودم کلیپ پسرا رو خنگ بازی میکرد براش میفرستادم

من با یکی چت میکردم سوتی دادم شخصیت جک و رز رو قاطی گفتم عکس زنه بود گفتم عه جک تایتانیک😂😂

برداشت استوری کرد نوشت دختر است دیگر منم خندیدم 

چندوقت بعدش خودش سوتی داد منم نوشتم پسر است دیگر

این به اون در

دیگه چرا ناراحت بشی خنگ بازی تو هر جنسیت و قومی هست

خدایا شکرت
اگه هرروز بفرسته بازم ناراحت نمیشی😐تو حرفاشم هی اینجوری بگه

ببین‌اون غیر مستقیم‌ میگه تو هم غیر مستفیم‌ جواب بده 

مثل خودش بزن ب مسخره بازی

خلاصه نقطه ضعف یا آتو اصلا دستش نده

2740
تعجب کرده بابا تو چرا همه چی رو ب مسخره کردن‌میگیری خدایی منم باشم طرفم ب خاطر کلیپ طنز بهم بگه خشو ...

نمیدونم شابد حساس شدم ‌.حس میکنم تو رفتارشم تحت تاثیر این کلیپا هی دنبال مسخره کردن منه

ببین‌اون غیر مستقیم‌ میگه تو هم غیر مستفیم‌ جواب بده  مثل خودش بزن ب مسخره بازی خلاصه نقطه ضع ...

اره راست میگی باید غیر مستقیم میارم

مشکل منه اولش نمیگم هی میریزم تو خودم بد یهو قاطی میکنم

نمیدونم شابد حساس شدم ‌.حس میکنم تو رفتارشم تحت تاثیر این کلیپا هی دنبال مسخره کردن منه

حس میکنی چون اعتماد به نفست پایینه

فکر میکنی سوتی دادن فقط واسه دختراس 

درصورتی که باید دقت کنی ازش سوتی بگیری اگه دیدی مسخرت میکنه

من که خودم اینجوریم هیچ وقت جلو پسرا کم نیوردم 

خدایا شکرت
من مسخره کردنی تو لحن ایشون ندیدم یکم براش عجیبه که اینقدر واکنش نشون دادی،ببین دوست خوبم از من به ت ...

خب من ازش انتظار داشتم حداقل ب خواستم احترام بزاره و ببینه من وقتی بدم میاد دیگه حداقل تو رفتاراش و حرفاش اینجور چیزا رو نگه

خب کلا اگه میبینی در همه ی جهات؛ آدم‌ لوده و مسخره کنی هست و همیشه داره اعتماد ب نفست رو میگیره تو رابطه ات تجدید نظر کن

دنبال مسخره کردنت نیست دنبال شوخی کردن و خندیدنه.

پسرا عاشق دختری میشن که اهل شوخی و خوش گذرونی باشه .با جنبه باشه.بتوننن بخندوننش.