2733
2734
عنوان

بیاین اسکرین شات دعوامون

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۳😑😑😑😑

اون چند سالشه؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731
همسنیم

بی جنبه بازی دربیاری نه این اقا نه هیشکی دیگه وقتشو با تو نمیگذرونه نه لوده بازی و مسخره بازی دربیار نه شوخی رو جدی بگیر این زندگی انقد سخت و غیرقابل تحمل شده که ادم دوست داره چندلحظه بگه و بخنده همه چی رو یادش بره وگرنه همه میدونیم مسخره کردن بده پس چه بهتر که از یه جنبه دیگه نگاش کنیم و لذت ببریم

خدایا شکرت
بی جنبه بازی دربیاری نه این اقا نه هیشکی دیگه وقتشو با تو نمیگذرونه نه لوده بازی و مسخره بازی دربیار ...

خب گیج شدم نمیدونم الان چ واکنشی نشون بدم جی بگم بهش؟

خب گیج شدم نمیدونم الان چ واکنشی نشون بدم جی بگم بهش؟

بنظرم تو یکم عصبی ای قبلا شکست عشقی نداشتی؟
این پسره معمولیه اما تو خیلی جدی گرفتیش/

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
بنظرم تو یکم عصبی ای قبلا شکست عشقی نداشتی؟ این پسره معمولیه اما تو خیلی جدی گرفتیش/

قبلا که شکست داشتم ولی واسه خیلی وقت پیشه دیگه برام مهم تیست

۴سالع با اینم

2738