2737
2739
عنوان

ماشین لباسشویی کودک-مینی واش

547 بازدید | 22 پست

سلام دوستان. یه سوال داشتم. ببخشید. این ماشین لباسشویی‌های کودک آیا مدفوع رو هم کامل از روی لباس تمیز می‌کنه؟ یا فایده‌ای نداره و لباس باید با دست شسته بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما چنتا نفر تو فامیل خریدن راضی نبودن میگفتن فقط واسه لباس زیراش خودشون خوبه

یعنی مدفوع رو پاک نمی‌کنه؟ در حد همین که لباس زیرهای خودت رو بندازی بشوره به درد می خوره؟

2738
یعنی مدفوع رو پاک نمی‌کنه؟ در حد همین که لباس زیرهای خودت رو بندازی بشوره به درد می خوره؟

اره خب مدفوعو ک نمیشه بندازی تو ماشین باید مدفوعو پاک کنی بعد بندازی من خودم نداشتم ولی میگن کاربردی نداره

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
کسی ک با مدفوع لباس رو نمیندازه تو لباسشویی بایذ نجاستش پاک کنی بعد بندازی تو ماشین

عزیزم واقعیت برای یک بیمار آلزایمری که قبول نمی‌کنه پوشک و ایزی لایف استفاده کنه می‌پرسم. روزی ۴-۶ تا لباس زیر شستن پدر آدمو درمیاره. اول لباس رو می شوریم حتما. ولی تمیز کردن جای لک واقعا کار سختیه.

معلومه که پاک نمیشه😦😦😦چه سوالیه آخه.باید مدفوع رو آب بکشی و بعد بندازی تو مینی واش

می‌دونم عزیزم. ولی واقعا گیر کردیم. بیمار آلزایمری داریم که حاضر نیست ایزی لایف استفاده کنه. شستن این همه لباس زیر با دست واقعا از توانایی جسمی و روحیمون خارجه. مکه اینکه روزی ۵-۶ تا لباس دور بندازیم.

عزیزم واقعیت برای یک بیمار آلزایمری که قبول نمی‌کنه پوشک و ایزی لایف استفاده کنه می‌پرسم. روزی ...

لکه اش پاک میشه عزیزم.باید پودر صابون بریزی .مینی واش لکه رو خیلی خوب پاک مبکنه ولی خب باید حتما اول مدفوع هارو بشوری بره

وااای عااالیه عااالی.خیییلی تمیز میکنه.هیییچ لکی رو لباس نوزاد نمی مونه.البته من پودر صابون میریزم

ممکنه مارکش رو بگی؟  چه خوب که راضی هستی. لک مدفوع رو هم حتی پاک می کنه؟