2737
2734
بهترین کار مشورت با پزشکشه سر خود دارو ندیم بهتره دختر منم چند وقتیه خیلی شیطون شده غذاو شیرش رو خوب نمی خوره وزنم خیلی کم میگیره اما دکترش هیچ شربت اشتها آوری نمی زاره بهش بدم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یک مدت به دخترم دادم یعنی یک ماه و خیلی راضی بودم ....بعدش دیگه ندادم و خود به خود غذا خوردنش بهتر شد... مگر در مواقع دندون در آوردن و بیماری....
این شربت خواب بچه را تنظیم می کنه و مرکز اشتها را تحریک می کنه و در ضمن دارای مواد ضد سرماخوردگی هم هست... البته من به تجویز دکتر بهش دادم... دختر من هنوزم زیاد غذا نمی خوره اما همونی هم که می خوره خیلی اذیت نمی کنه .... قبل از این شربت به زور میخورد ... از غذا بدش می اومد ...
2740
من 18 ماهگی بعد از واکسن به مدت یک ماه دادم .... 2و نیم سی سی صبح قبل از غذا ....2 و نیم سی سی عصر قبل از غذا
نمی دونم از چه سنی ... ولی باید حتما با دکتر مشورت کنید .... برای دختر من نیاز بود....
دختر من تازه رفته تو 10 ماه هر وقت به دکترش گفتم شربت اشتها آور کلی دعوام کرده ولی من دل میخواد یه ذره تپلو بشه که نیست
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!