2733
2734
خخخخ سید جلی کیه دیگه

من یه بار حالم بد بود تو حال بدی فهمیدم بردنم اونجا اندازه بیمارستان شلوغه و ادم اونجاست😂

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
ببین من خوده اصفهان سراغ ندارم. ولی دامنه و اون طرفا یه نفر هس خیلی خوبه

این دامنه را رفتم دوتا پیرمرد بودن بهش گفتم مشکلمو گفت راه قانونیشو طی کن هیچی دعا و چیزی بهم نداد گفت برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
براچ کاری میخای سید جلی کاربا آینه واجنه انجام میده 

خب کارشو میتونه حل کنه دعا بهش میده

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
من میشناسمش😂😂😂

آدرس این سید جلی کجاس؟؟

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
2740
اره لامصب سرش خییییلی شلوغه

اره خیلی اصلا عجیبه من شنیدم کوچه مال خودشه🤷🏻‍♀️

😂فقط در حدی میدونم که جوی اباده و اسمشم سید جُلی هست

اه فهمیدم کیو میگی .نزدیک ماست اتفاقا..حیف پول ..یبار مادرم رفت پیشش کلی پول ازش گرفت.بعدم رفت به پلیس لوش داد .یمدت کار نمیکرد.

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
وای من میخام برم برا اینکه یا آیندمو بهم بگ یا کاری کنه این شوهرم برگرده

اینه بینی ازت خیلی میگیرع.بعدم به احتمال زیاد باید یه دختر بچه که زیر هفت سال باشه ببری تا اون بره ایینه ببینه برات..ولی بعدش اثرات بد رو بچه داره...میخای بری قبل ساعت سه برو در خونش..کارش بد نیس ولی تایید نمیکنم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706