2737
2739

چه کارایی بکنم زایمان راحتی داشته باشم به جز پیاده روی چون کسی نیس که باهام بیاد برا پیاده روی 

دردش در چه حده قابل تحمله ؟

مرسی از راهنماییاتون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کمپوت آناناس زیاد بخور روز قبل زایمانت

نه قند رو میبره بالا

بعد از عمل میگن اناناس بخوره که زخم ها زود جوش بخوره 

هرچند تاثیر زردچوبه تو کاچی  برای جوش خوردن زخم ها تاثیر بسیار بیشتری داره

2738

سجده برو ۴ ۵ تا ۵ دقیقه. اسکات بزن روزی ۳۰ تا.

چهار دستو پا راه برو تو خونت اونم ۳ ۴ بار ۵ دقه.

با روغن زیتون ماساژ پرینه بده(فاصله بین دهانه واژن تا مقعد).هرروز.

شیاف گل مغربی بخر شبی ۲ تا شیاف کن ب واژنت.

ورزش های مخصوص زایمان رو ببین تو نت انجام بده حتما.

قر کمر بده. رابطه داشته باش حتما دخول کامل ب همراه ارگاسم.

همرو از همین الان شرو کن ک دیر هم شده.

دمنوش گل گاو زبون.

زعفرون.تخم شوید.رازیانه.تخم شربتی.خاکشیر.هرروز بخور اینارو ها.

روز اخر هم روغن کرچک بخور‌.

راستی پله برو بالا بعد با اسانسور بیا پایین.هرروز.

پاشو پاشو سریع😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ورزش کمر زیاد انجام بده،کمرتو بچرخون،دمکرده تخم شوید و بابونه هر روز بخور،برای روز زایمانم تویه شیشه درست کن دمکرده تخم شوید+بابونه+سیاهدانه+یه ق عسل با خودت ببر بیمارستان اونجا وقتی داری درد میکشی بخور،تاثیر فوق العاده ای تو کوتاه شدن زمان درد داره

وقتی رحمت ۴ سانت باز شد،پمپ درد بگیر ک دردتو زیاد نفهمی

اصلا شوهرم برام هیچ کاری نمیکنه میگم ماما همراه بگیر نمیگیره میگم ببرمنو پیاده روی میگه وقت ندارم میگم عب نداره هرروز صبح ببر خونه مامانم تا باهاش برم پیاده میگه نمیتونم هرروز هرروز ببرمو بیارمت منم نمیتونم شبا بمونم خونشون خیلی گرم میشه یدفه کم مونده بود خفه شم از گرما  واقعا نمیدونم چیکار کنم 

2706