2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه قبل بارداری دکترنمیگه دندوناتو درس کن؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
جدیدا خانومای نی نی سایت میگن پرکردن و عصب کشی هیچ مشکلی تو بارداری نداره. پس با خیال راحت برو دندون ...

اخه همین دندونم خیلی وقت نیس پرکردم عصب کشی کردم نمیدونم چرا درد میکنه😟

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍

عزیزم برای تسکینش موقتا میتونی استامینوفن ساده بخوری . کدئین دار نباشه ا .

دکتر واسه خواهر من تجویز کرد .

بعد اینکه چون نمیتونن عکس بگیرن ، یه کارای جزيی رو دندون برات انجام میدن که موقت دردش بیفته .

برو دکتر چون اگه عفونت کنه ، خطرناکتر از مصرف داروه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2740
اخه همین دندونم خیلی وقت نیس پرکردم عصب کشی کردم نمیدونم چرا درد میکنه😟

اوهوم منم این دردا رو کشیدم . میگن تو بارداری دندونای سالم هم شروع به پوسیدن میکنن . بارداری خیلی فشار میاره به بدن همینه دیگه

اموکسی سیلین 500 هر 8 ساعت بخور ولی حتما دکتر دندون پزشک برو که تجویز کنه و به دکتر زنان خودت هم بگو ...

ممنون عزیزم

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
درستش کردم خیلی وقت نیس عصب کشی و پرش کردم بازم درد میکنه

منم تو سه ماهه دوم دوتا از دندونامو عصب کشی کردم و پانسمان کردم الانم یکی دو هفته ای هست ک انگار دندونام همشون همدرد میشن و اونایی ک از عصب کشی هم شدن درد میکنن. ولی وقتی مسواک میزنم بعدش دهانشویه استفاده میکنم کلا اوکی میشه چند شب پشت سر هم زدم دیگه درد نگرفتن فعلا