2733
2734

من خودم طبیعی بودم بعد یه هفته شیرم شروع شد ب سفید شدن.حتما رازیانه دم کن بخور واقعا تاثیر داره...و اینکه دستگاه شیر دوش برقی اگ میتونی بگیر ی روز فقط استفاده کن کلا شیرتو راه میندازه.همه مجراهارو باز میکنه برامن چون مجبور بودم برای زردی بیمارستان باشم اینکارو کردم وقتی اومدم خونه سینه هام داشت میترکید امتحان کن حتما

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میاد گلم بچت تازه دنیا اومده ضعیفه نیتونه کامل میک بزنه که شیر اصلی بیاد

چیکار کنم که بیاد زودتر مامانمو مادرشوهرم هی میگن شیرت سیرش نمیکنه فلان اعصابمو به هم ریختن 

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم

منم سزارین بودم. تا روز سوم هر چی بچم مک زد شیرم نیومد. وقتی  برای چکاپ عادی رفتیم که روز سوم می رن از زور گرسنگی تب کرده بود و زردی‌ رفته بود بالا    دکتر گفت بستری بشه. خدا خیر بده. پرستارها گفتن ببر یک شبانه روز شیر خشک بده خوب میشه. بچم خوب خوب شد.  منم تو بیمارستان الکی دو تا پرستار اومدن معاینه کردن گفتن خوبه شیر داری

مامان هلن و هادی و حامی 
اره از داروخانه هر هشت ساعت يه دونه سينه هات پر ميشه همين الان اگه كسي هست بفرست بگ يرن

صبح میگم شوهرم بره بخره.مامانم نبات داغ درست کرد داد بچم منم فقط گریه میکنم آخه نبات داغ شد برای بچه شیر 

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم
چیکار کنم که بیاد زودتر مامانمو مادرشوهرم هی میگن شیرت سیرش نمیکنه فلان اعصابمو به هم ریختن 

به حرف هیچکی گوش نده همون اغوز هم سیرش میکنه کپسول شیر افزا بخور..مایعات پشت سرهم بخور مغزی جان بخور برنج بوداده ازاینا که میرین تو تابه بدون روغن سرخ میکنن ازاون بخور شیرت مغز میگره مخصوصا برنجرو

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2706