2737
2734
عنوان

مشکلی به نام رنگ صورتی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 39 پست

Support (عضو طلایی)
*کاربر تایید شده*
1390/3/8 12:47 ق.ظ

با سلام
این سیستم فعلا به صورت آزمایشی و اختیاری است. درست است که هر کس می تواند چند شماره داشته باشد ولی نکته ای که مهمتر از وجود جند کاربر است، رفتار منطقی و پذیرش مسولیت نوشته هاست. چیزی که با داشتن هویت مجازی کاملا می توان از آن فرار کرد
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ادرس ایمیل هسنت حالا چرا شماره موبایل
کودوم سایتى از اعضا شماره موبایل میخواد خدایى
.
حالا اگه بفهمین راجع به موضوعى بد صحبت کرده
بهش زنگ میزنین دعواش میکنین
واااااااا
** قبول سفارش بافت فانتـــــزی بچگانه**نمونه کارها را مقــایســـه کنید** آدرس سایت: http://www.barfbaf.ir/ أدرس کلوپ: http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18333
اووووووووووووووووو حالا کی تو این اوضاع میاد مزاحمه ما بشه بایه شماره تلفن خشک وخالی میشه چیکار کرد
ادمو میترسونین
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2728
مسله شماره گذاشتن ایرانسل یا هر شماره ای نیست...........................
مسله امنیتی شدن این سایته!!!!که میتونه این اینطور شده باشه که بازم مثل مسایل دیگه آقای مدیر تحت فشار باشن!این یعنی فقط مجازیم که حرفهای که به مذاق بعضیا جور باشه بگیم...

ممکنه در سایتای دیگه مثلا برای خرید شماره بخوان اما به عنوان شرط دسترسی به قسمتهای سایت مطرح نشده..در ضمن به نظر من خرید اینترنتی هم امن نیست.

2740
ما که هنوز صورتی نشدیم راستش جرات نکردیم آخه همش بهم سفارش میکنن تو نت اطلاعات واقعی ندین خوب آدم یه جورایی محتاط میشه دیگه!!!
رنگش اونقدرا هم بد نیست ولی اگه سبز یا آبی ملایم بود بهتر میشد مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟