2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد از دیورینگ باید حتما اسم باشه بعد از وایل جمله و عبارت 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
خیلی از نظر معنی نمیتونم فرق بذارم بینشون 🙄

ببین مثلا وقتی میخوای بگی وقتی که رفتم مدرسه یعنی تو همون زمان مشخص میگی while i went to school

ولی وقتی میخوای بگی مثلا در طول مدرسه چیزهای زیادی یاد گرفتم میگیi learned many things during the school

2738
ببخشبد عزیزم یه سوال دیگه ~~  بین in spite of و despite فرقی هست ؟

اینطور ک یادمه دیسپایت رسمی بود این اسپایت اف غیر رسمی وگرنه استفادشون از نظر گرامری فک نکنم فرق کنه .من ک یجورن بنظرم باز میخواید از بقیه دوستانم بپرسید مطمین باشه  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اینطور ک یادمه دسپایت رسمی بود این اسپایت اف غیر رسمی وگرنه استفادشون از نظر گرامری فک نکنم فرق کنه ...

خودمم سرچ کردم همینو نوشته بود اما تو یه سوال تستی دوتا گزینه هست 😢

مرسیییییی 

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
خودمم سرچ کردم همینو نوشته بود اما تو یه سوال تستی دوتا گزینه هست 😢 مرسیییییی 

تست کنکور؟ اگ کتابای تست کنکوریه همیشه چند تا ج ی درست هست شما ببینید توی کتاب اموزش پروش چ کلمه ای اومده اونو بزنید 

تست کنکور؟ اگ کتابای تست کنکوریه همیشه چند تا ج ی درست هست شما ببینید توی کتاب اموزش پروش چ کلمه ای ...

جدا ؟ اره کتاب کنکوره 

جوابای کاردانی به کارشناسی نیست اصلا -_- بدبختی دارم 

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
2706