2737
2739
عنوان

مامان تو رو خدا یه دیقه بیاین،خواهش‌میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم دوروزه تو مدفوعش تکه های سفید داره ایا مشکلی هس 

نقطه جوش ای سفید سفید منظورته؟؟ 

به نظرم عادی باشه

پسربزرگم گاهی مدفوعش این شکلی بود

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2728
پی پی پسرم اصلا سفت نیست با اینکه بعد از ۱۳ روز پی پی کرد عادی بود،فقط زیاد باد دفع میکنه روش نوشته ...

بله تا ۵ مآه شیر خودمم دادم بعدش فقط شیرخشک. البته ببلاک ۱ دادم . ولی با کامفورت یهو از ۴ کیلو شد ۶ کیلو تو یکماه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره بهم‌بگه‌دیگه دارم‌دیونه میشم  وپسرم‌خیلی لاغر شده وشیرهم‌نمی ...

وقتی مدفوع میکنه زور میزنه و گریه میکنه اگه اینطور نباشه یبوست نداره احتمال زیاد همه شیرو جذب بدنش میسه اخه شیر مادر زیاد ضایعه نداره همش جذب میشه 

آلیس در سرزمین نی نی سایت 😳😳😳
2740
پی پی پسرم اصلا سفت نیست با اینکه بعد از ۱۳ روز پی پی کرد عادی بود،فقط زیاد باد دفع میکنه روش نوشته ...

دخترمنم یه هفته ۱۰ روززمان میبردتادفع کنه اونم عادی بودنگوبیچاره انقدرشیرنبودکه حتی جذب بدنش بشه چه برسه درکنارشیرم بهش شیرخشکم میدهدم دیگه خوب شد

معمولا بچه وقتی شکمش دیر ب دیر کارمیکنه میخواد وزن بگیره ولی شما میگید هیچ تغییری دروزنش ندیدین پس مطمعن باش شیرت سیرش نمیکنه وباید یه شیری ک بااون سازگار باشه روبهش بدی نگران نباش عزیزم ارامشت وحفظ کن چیز حاصی نیست خیلی طبیعیه مخصوصا ک میگی شکمش خیلی باد داره این یعنی مک میزنه ولی خبری ازشیر نیست پس همون شیرخشک واسش بهتره گللم درکنارش شیر خودتم بهش بده

وقتی مدفوع میکنه زور میزنه و گریه میکنه اگه اینطور نباشه یبوست نداره احتمال زیاد همه شیرو جذب بدنش م ...

آره خیلی زور میزنه سرشو‌پاهاشو‌حمع میکرد تو‌شکمش ،ولی گریه شدید نمیکرد ولی خوب حالت نق یا مثل اینکه از چیزی ناراحت چرا

پس ببلتک‌کامفورت بدم بهش اشکالی نداره؟؟

دخترمنم یه هفته ۱۰ روززمان میبردتادفع کنه اونم عادی بودنگوبیچاره انقدرشیرنبودکه حتی جذب بدنش بشه چه ...

پس یعنی یبوست نداره وشیرم کمه 

ممنون