2726

پسرم دوروز دیگه ۴ ماهش‌تمومه تقریبا دوماهی هست که دور به دور پی پی میکنم،مثلا آخرین بار ۱۳ روز پیش بود

کمی هم رفلاکس‌داره،تو این ماه اصلا وزن اضاف نکرده ماه قبل هم ۱۰۰ گرم اضاف کرده

دوبار هم‌دکتر بردمش ولی دارو‌نمیده‌میگه‌من‌تشخیص یبوست نمیدم،رفلاکسشم‌خفیفه نیاز به دارو‌نداره

اما من امروز رفتم به دکتر داروخونه مشکل پسرمو‌گفتم شیرخشک ببلاک کامفورت داد،زوش‌نوشته برای نوزادان محروم از شیر مادر

حالا میخواستم ببینم کسی تواین زمینه تجربه ای داره که در اختیارم بزاره؟؟؟ به نظرتون چیکار کنم ،شیر رو بدم بهش یا ندم

البته درمورد یبوست پسرم چن نوع دارو‌هم‌دادم‌بهش وای بیفایدست

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره بهم‌بگه‌دیگه دارم‌دیونه میشم 

وپسرم‌خیلی لاغر شده وشیرهم‌نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامفورت خیلی شبیه شیر مادر و حضمش راحت و برای رفلاکس خفیف خوبه. میتونی ۵-۱۰ قطره تو شیرش روغن زیتون بریزی. هم تپل میشه هم دفع داره‌ . دخترم یبوست داشت دکترش این روش داد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره بهم‌بگه‌دیگه دارم‌دیونه میشم  وپسرم‌خیلی لاغر شده وشیرهم‌نمی ...

اون چون مک میزنه چیزی گیرش نمیاد دیگه بی اشتها شده شیر خشکو بهش بده ببین بهتر میشه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
کامفورت خیلی شبیه شیر مادر و حضمش راحت و برای رفلاکس خفیف خوبه. میتونی ۵-۱۰ قطره تو شیرش روغن زیتون ...

پی پی پسرم اصلا سفت نیست با اینکه بعد از ۱۳ روز پی پی کرد عادی بود،فقط زیاد باد دفع میکنه

روش نوشته مخصوص نوزادان محروم از شیر مادر

شما شیر خودتوهم‌میدادی بهش؟؟

یبوست داره عزیزم . خیلی دیره13روز حسابی هم بهش شیربده بچه منم همینجور بودالان یکساله نیمشه تازه ب خوردن افتاده تقریباهرروز پی پی میکنه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
پی پی پسرم اصلا سفت نیست با اینکه بعد از ۱۳ روز پی پی کرد عادی بود،فقط زیاد باد دفع میکنه روش نوشته ...

رو همشون مینویسن محرم از شیر مادرولی اکثرن اونایی که شیرشون کمه میدن هر دوشو

2706