2737
2734
عنوان

همسر بی مسئولیت

309 بازدید | 16 پست

سلام خانما،همسر من گاهی بی مسئولیت میشه و یه دفعه همه چی براش بی اهمیت میشه.هفت ساله ازدواج کردم،از بس سر این مساله باهاش بحث کردم خسته شدم.دیگه وقتی اینجوری میشه به جای بحث دنبال راهی میگردم که خودم انجامش بدم. شما چه می کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همیشه مسئولیت زندگی نباید گردن مرد خانواده باشه بعضی اوقات هم ما خانم ها مسئولیت زندگی رو قبول کنیم این طوری هم زندگی شیرین تر میشه و هم به یه نفر انقدر فشار نمیاد که بی مسئولیتی کنه

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
2728
عزیزم همیشه مسئولیت زندگی نباید گردن مرد خانواده باشه بعضی اوقات هم ما خانم ها مسئولیت زندگی رو قبول ...

منظورم کارایی هست که از پس مرد در میاد نه خانم ها

اگر ممکنه چند مورد مثال بزنید  

من دو تا بچه دارم،یکیش نوزاده.خونه ما از فروشگاه مواد بهداشتی دوره.وقتی نوزاد پوشک نیاز داره، مثلا میگه الان حوصله ندارم و نمیرم.برا بچه اولم هم اینجوری بود.من باید تا هر وقت که دلش بخواد بره من باید کهنه ببندم

2738

همیشه قبل اینکه تمام بشه پوشاک بگو بخره 

یا اینکه همیشه یک بسته زاپاس داشته باش تو اینجور مواقع لازمت میشه 

و در نهایت هم خودت برو بخر 

با اژانس برو بیار یه جورایی ک از لحاظ مالی متوجه تفاوت رفتن شما و خودش باشه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

یعنی خودت از خونه بیرون نمیری بخری؟

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706