2737
2734
ولی فکر کنم فلج اطفال تزیقیو نزده چون از ی سالی تا ی سالی نزدن که همین امسال گفتن بچه ها بیان بزنن

راستش من چون توی اخبار چند ماه پیش شنیدم درمورداینکه باز فلج اطفال دیده شده و بقیه بیارن برای واکسن شک کردم و بعدشم یه نوزاد دارم که مطمین نیستم اینجا بهش فلج اطفال بزنن اخه گویا باید توی هر کشوری دیده شده باشه باز ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من چون توی اخبار چند ماه پیش شنیدم درمورداینکه باز فلج اطفال دیده شده و بقیه بیارن برای واکسن ...

من شنيدم تو كشورهاي ديگه اجباري نيست زدن واكسن

ولي اگه خودتون پيگير باشي ميتونيد بزنيد واكسنش رو

من شنيدم تو كشورهاي ديگه اجباري نيست زدن واكسن ولي اگه خودتون پيگير باشي ميتونيد بزنيد واكسنش رو

نه میزنن همه واکسنها رو ولی یه سری چیزا مثل همین فلج اطفال موردی هست فکر میکنم همه جا نمیزنن برای همین پرسبدم ممنون عزیزم

2728

عزيزم در مورد تاپيكي كه زدي خواستم نظربذارم ديدم قفله 

اينجا مينويسم 

از پارسال واقعااا اوضاع تغيير كرده 

ما هرماه حتما چند ميليون پس انداز داستيم الان ديگه اصلا از پس انداز خبري نيست 

خريد لباس و وسايل ارايشي رو خيلي كم كردم 

رستوران هرماه دوسه بار ميرفتيم الان هر دوسه ماه يكبار 

و ...

يه سوال داشتم تو دانمارك جايي مثل كارگاه مادر و كودك هست كه پسرم روزاي اول اضطراب جدايي نگيره ؟ 

يا مهدايي كه اجازه بدن حداقل يكي دوماه مادر با فرزند بياد مهد؟

عزيزم در مورد تاپيكي كه زدي خواستم نظربذارم ديدم قفله  اينجا مينويسم  از پارسال واقعااا ...

سلام عزیزم ، مهد که میبری  یک ماه دو ماه از روزی یکساعت الی دو ساعت شروع میکنی میزاری مهد ، خودت هم میتونی اون مدت مهد بشینی ،