2733
2739
۴ ماهگی بهش واکسن فلج اطفال تزیق نکردن

دوتا واکسن به پاش زدن قطره فلج اطفال هم دادن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
عزیزم دختر من ۶ ماهس هربار که میبرم بهداشت قطره فلج اطفال دادن 

تا شش ماهگی هر دوماه قطره فلج اطفال میدن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عزیزم این لیست واکسن ها با زمانش هست

پس هم قطره خوراکی داره هم واکسن من دقت نکرده بودم فکر کردم فقط قطره س

این لیست عوض نشده؟ مال چه سالی هست؟ من دختر بزرگم متولد 90 هست، یعنی پس اینا رو زده؟ 

نه عوض نشده 

این لیست عوض نشده؟ مال چه سالی هست؟ من دختر بزرگم متولد 90 هست، یعنی پس اینا رو زده؟ 

ولی فکر کنم فلج اطفال تزیقیو نزده چون از ی سالی تا ی سالی نزدن که همین امسال گفتن بچه ها بیان بزنن

2706