2733
2739
عنوان

سونوگرافی رستاک

6856 بازدید | 23 پست

سلام دوستان کسی سونوگرافی رستاک رفته؟ تو خیابون وزراست. چجوره‌؟ اقا میتونه بره داخل نی نی ببینه؟ عکس و سی دی میدن ؟ چقدره معطلیش؟

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

مامانا بذرین در مورد سونوگرافی رستاک اون خانم ها که سونو میکنن دکتر نیستن !! چرا که مهر نظام پزشکی ندارند که آخر گزارش بزنند!! فقط وفقط میخوان به خانم حامله القا کنند که این مرکز وقت زیاد میذاره و معطلی زیاد داره، من قانونشو پرسیدم خلاف عرف پزشکی هستش که خانم غیر پزشک بیش از ۹۷ درصد سونو جنین را انجام بده.

بنظر من هرکسی در محل زندگی خودش ،به هر موسسه سونو بره بهتره ،دکتر سونو اولا خودش سونو را انجام میده ،قیمت کمتر میگیره و حداقل ۱۵ دقیقه وقت میذاره نه چند ثانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام..

عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب کنید...

من نمیدونم شما منشی یا ......کدام مرکز سونوگرافی هستید ..

خواهش میکنم...خواهش میکنم..🙏

انسان باشید..

مادران باردار را گمراه نکنید..

چه اشکالی داره تجربه های خوب را با مادران نگران اینده به اشتراک بگذاریم..

من تو بارداری اولم که نسل امید رفتم یکی از دکترهایی که من را سونو کرد  را بعد از چندین سال تو مرکز رستاک دیدم و به این مهم اطمینان دارم که این مرکز تمام تلاشش حس رضایت و آرامش به مادران باردار هستش...

توی تمام تاپیک ها نظرات مغرضانتون را گذاشتید...

برای شما و همکارانتون متاسفم..

2731

سی دی نمی دهند ، همرا ه حق نداره ( خصوصا سونو ی اون خانم غیر پزشک ) وارد اطاقک بشه ! اگه بخواهی اون چند دقیقه که اقای دکتر متخصص سونو می‌کنم ، میشه همراه ببینه !!! 

اکثرا در جواب سونو یک ایرادی ذکر میشه ( خصوصا اگه سن بالای ۳۳ تا ۳۵ زوجین داشته باشند یا سابقه سقط یا ازدواج فامیلی و یا در شجره خانوادگی کودک ناقصی داشته باشند که ابتدا در فرم مشاوره خانم حامله بایستی اعلام کنه ) که بفرستند سلفری ، 

یک روز تشریف ببرید از افرادی که خارج میشن تک تک بپرسید آمار  این نکته را پیدا می‌کنند ! جالبه بیش از ۹۹/۹درصد جواب سلفری نرمال میشه !!! 

شما اگر از اون مرکز ناراضی بودید نباید یک سری چرندیات غیر واقعی را نشر بدید و مادران باردار را نگران و مضطرب کنید..

اگر صراحت داشت قطعا پیگیری میکردید....

چرا پیگیری نکردید پولومش کنن..😉

مادران نی نی سایت همیشه حواسشون به همه چیز هست...

شک نکنید با 2 تا تاپیک که کلی توضیحات خنده دار داده گمراه نمیشن ..خودشون تحقیق میکنند که کدام مرکز مورد تایید و علمی هست...

تاسف...تاسف

خیلی داری به خودت فشار میاری 😂😂😂😂

چیز مهمی نیست هااااا..

نمیدونم هدفتون دقیقا چیه...

شما تازه عضو شدی ..

من سالهاست فعالم و میدونم چی میگم و قضیه بل بشو شما از کجا اب میخوره..

حتما از مشاوران سایت کمک بگیر...

خوب میشی....خوب

2738
سلام.. عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب ...

لاله خانم عزیز ،شما لطف نمایید نام اون دو خانمی که مثل من و خودت را ۴۵ دقیقه سونو کردند با شماره نظام پزشکی ومدارک تخصص شان را اعلام نمایید همراه عکس هایشان ، 

امثال من وشما عکس خانم ها را ببینیم یادمان میاد 

ما قبول میکنیم تمام حرف‌ها دروغه ، ‌بهترین مرکز رستاک هستش

شما اگر از اون مرکز ناراضی بودید نباید یک سری چرندیات غیر واقعی را نشر بدید و مادران باردار را نگران ...

لاله خانم عزیز ،شما لطف نمایید نام اون دو خانمی که مثل من و خودت را ۴۵ دقیقه سونو کردند با شماره نظام پزشکی ومدارک تخصص شان را اعلام نمایید همراه عکس هایشان ، 

خیلی داری به خودت فشار میاری 😂😂😂😂 چیز مهمی نیست هااااا.. نمیدونم هدفتون دقیقا چیه... شما تازه ...

سلام.. عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب ...

اتفاقا به نظرم خودتون از عوامل سونو رستاک هستین.دکتر طهماسب دودقیقه هم وقت نمیزارن .کار اصلی رو دستیاراشون انجام میدن و این دستیار های ناشی دیروز به قدری به شکم من فشار اوردن که باعث خونریزی شده و دلدرد پریودی دارم .البته امیدوارم که بچم سالم بمونه چون در غیر اینصورت مطمئنا قانونی برای تخته کردن در رستاک اقدام میکنم

خداروشکر برای من خیلی وقت گذاشتن آقای دکتر ...خواهرم هم همانجا سونو دادن و مواردی گه شما گفتید را اصلا و ابدا برای ما پیش نیومد عزیزم....

احتمالا سونو را اشتباه رفتی حتما شکایت کن یادت نره...😉😝😝

از تعداد پست و تاریخ عضویتتون معلومه شما هم منشی سونوگرافی رقیب هستید... 

خودتی  برو....

مامانهای هم دوره من که سالهاست تو این سایت فعال هستند به راحتی دست فریبنده شما را میخوانن ...و بسیار جای تاسف هست که نام مقدس مادر را امثال شما فرصت طلبان به لجن میکشید....😕✋

تاسف....

2706