2752
2734
عنوان

هفته ۱۴ بارداری و شل شدن سینه

1807 بازدید | 22 پست

سلام

بچه ها من الان هفته ۱۴ بارداری هستم...احساس میکنم سینه هام شل شدن و دردشون کم شده...ممکنه طبیعی باشه؟

قبلا هم یه سقط داشتم

اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمکم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه میگن کم شدن علائم نشونه سقط جنینه.

نه عزیزم خدا نکنه!قرارنیست با یه سقط بعدیارم سقط کنی که آخه چرا استرس میگیری!الان همین استرس بدتره!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
چی بگم والا...همش نگرانم...برام دعا کن

نگران نباش گلم بسپار دست خدا نی نیه نازتو!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
تو هم علائمت کم شده؟

یه مقدار اشتهام باز شده...یه موقعایی ته دلم ضعف میره...ولی خب هنوز به بوها حساسم...الانم از دیروز دهانه ی یه کوچولو رحمم تیر میکشه...بنظرت این آخری میتونه خطرناک باشه؟

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد

من الان هفته ۱۰هستم همش زیر دلم درد میکنه!سینه هام شلو ول هستن!اصلا هم نوکشو حساس نیستن!این فکرارونکن گلم!

یه مقدار اشتهام باز شده...یه موقعایی ته دلم ضعف میره...ولی خب هنوز به بوها حساسم...الانم از دیروز ده ...

نه گلم!من بارداری دوممه!پسرم یکسالو ۴ماهشه همه این علامتارو قبلا داشتم همشونم تو ماه سوم از بین رفتن!

2706