2752
2734
عنوان

مردها اینور.....زنها اونورررررررر

1276 بازدید | 63 پست
سلام دوستای گلم.
فقط اومدم بگم نمیشه جلوی آقایون رو گرفت که نیان این سایت.
منم مخالف اومدن مردها هستم ولی کاری نمیشه کرد.بعضی وقتها هم خوبه بیان و بدونن توقعات و دیدگاههای خانوما چیه شاید بتونه به زندگی خصوصیشون کمک کنه.پس مثل جاهای دیگه دارن سعی میکنن دیوار بکشن بین زن و مرد شما اینکارو نکنید.
فقط مردهایی که با کاربری زنونه میان بدونن خیلی پست و بی شخصیت هستن.
کاش همه مردها نیان ولی اگه هم میان مثل محسن خان و من و سینوحه ومهدی و............مردونه بیان.
دیگه عرض ی نیست بای..خخخخ
یکی از مشکلاتی که وجود داره اینه که مردها را مجبور می کنید با لباس زنانه وارد سایت بشن و کاربر تأیید شده که مشکلی رو حل نمی کنه
همین الان من یک تایپیک زدم که بلافاصله حذف شد. علت چی بود، نمی دونم
فقط می دونم که چون در اون از حضور مردها دفاع کرده بودم و گفته بودم که باید به اسم مرد بیان و نه اینکه به اسم زن،
واقعا اینکار باعث نمی شه که من برم با آدرس یک زن وارد نی نی سایت بشم و بعد مشکلات فراوانی بوجود بیاد.

واقعا متأسفم. متاسف
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاربری زنانه یا مردانه مهم نیست.. مهم دید جنسیتیه.. اینکه کاربر مرد یا زن نمایی خانومها رو تحقیر میکنه

منم با اسم مردونه یا گاها اسم فوتبالیست های محبوبم تو سایت گل نظر میذارم.. چون آقایون به مراتب کم جنبه ترن.. به محض کم آوردن میگن برو ظرفاتو یا کهنه تو بشور
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)