2737
2734
عنوان

ذهنم خیلی درگیر شده

93 بازدید | 13 پست

سلام دوستان کسی تعبیر خواب بلده؟ 

من توی یکی دو ماه اخیر چندین بار یه خواب رو دیدم
البته دقیقا یک خواب رو نمیبینما

ولی اصل اتفاقی ک تو خوابم میوفته ثابته

اگر کسی بلده بگه خوابمو بگم

خیلی ممنون 💜

زهرا طاهری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم سالها پیش قرار بود با کسی ازدواج کنند خیلی سفت وسخت مدام خواب میدیدم که عروسی کردم ولی وقتی میام پیش داماد اون اقا نیست انقدر این خواب از نظر خودم واطرافیانم مضحک بود بهش فکر نمیکردم ولی دقیقا اتفاق افتاد 

فقط لطف خدا
دوستم گاهی خواب ها از ناخود اگاه ادم سرچشمه میگیرند گاهی هم خواب هایی که مکرر ببینی تعبیر دارد-باید ...

از کجا بفهمم تعبیر داره یا ن؟ 

آخه من هرگز این مسئله ک خوابشو میبینم برام دغدغه نبوده یا بهش فکر نمیکردم ک بخواد در ناخوداگاهم وجود داشته باشه

زهرا طاهری
از کجا بفهمم تعبیر داره یا ن؟  آخه من هرگز این مسئله ک خوابشو میبینم برام دغدغه نبوده یا بهش ف ...

عزیزم ناخود اگاه همون طور که ازش برمیاد خودمون اگاه نیستیم گاهی چیزایی توش نقش میبنده که ما در خود اگاه از یاد بردیم کلا مبحث خواب چیزه پیچیده ای است بهتره مثبت بهش نگاه کنی و خیلی بهش بها ندی

فقط لطف خدا
2738
من خودم سالها پیش قرار بود با کسی ازدواج کنند خیلی سفت وسخت مدام خواب میدیدم که عروسی کردم ولی وقتی ...

همین دیگ منم از همین میترسم 

میترسم خوابم دقیق اتفاق بیوفته یا تعبیر بشه

میگم شاید خدا خواسته از یچیزی باخبرم کنه اگر جدیش نگیرم بعدا پشیمون شم

زهرا طاهری
همین دیگ منم از همین میترسم  میترسم خوابم دقیق اتفاق بیوفته یا تعبیر بشه میگم شاید خدا خواسته ...

ناره ولی دلیل بر این نیست چون برای من اتفاق بیوفته برای شما هم همینطور ---شما میتونید برای تعبیرش کاری کنید یعنی جلوی تعبیرش و بگیرید؟؟

فقط لطف خدا
ناره ولی دلیل بر این نیست چون برای من اتفاق بیوفته برای شما هم همینطور ---شما میتونید برای تعبیرش کا ...

من خواب میبنم که روز ازدواجمه بعد سرگرم آماده شدن و انجام کارا هستیم نزدیک نشستن سر سفره عقدم که انگار یه اتفاقی میوفته من میزنم زیر گریه و میگم نمیخوام با این آدم ازدواج کنم 

حتی چند وقت پیش هم یروز خواهرم زنگ زد بهم گفت دقیق همین خواب رو برام دیده 

من خوابمو براش تعریف نکرده بودما

زهرا طاهری
من خواب میبنم که روز ازدواجمه بعد سرگرم آماده شدن و انجام کارا هستیم نزدیک نشستن سر سفره عقدم که انگ ...

امیدوارم خیر باشه عزیزم کاش خوابای خودم بهت نمیگفتم فکرت خراب شه اشتباه کردم 

فقط لطف خدا