2737
2739
عنوان

دیروز گوشی شوهرم جا موند

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 175 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه عقد کرده بودم رفتم خونه ی مادر شوهرم،شوهرم رفته بود بیرون مادرشوهرم هم واسه اینکه حوصلم سر نره دفتر خاطرات شوهرم رو داد بخونم،یکی و میخواسته چند سال قبلش و واسه اون یه عالمه شعر نوشته بود اونا روکه خوندم داشتم دیوونه میشدم تا چند وقت حالم خراب بود ولی الآن که هشت سال گذشته میبینم چقدر الکی حرص خوردم

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
آخی عزیزدلم وقتی بهش فکر میکنی به خودت بگو الآن ک من زنشم و مالک اون مرد منم    

اره میدونم ولی اون جور کشدار که به اون میگفت عشقم و نفسم بمن نگفته البته بهانه گیر شدم میدونم خودم ولی خیلی زور داره واسم 

2731
خب من همیشه زنگ میزنم اون کم زنگ میزنهههههه دکتر میرم خبر نمیگیره اونوقت همش به اون دختره میگفت عزیز ...

ببین عزیزم روابط غیر رسمی عموما همینطوره اما شوهرت از بودن تو مطمعنه میدونه که هستی واسه همین زیاد ذهنش به این نمیرسه که چیکار کنه برای نگه داشتن یا خوشحال کردنت باید بهش بگی که ازش توقع بیشتری داری من به شوهرم گفتم و اون خیلی بهتر شد و اینکه سعی کن کاری کنی اون ویس هارو پاک کنه دیگه دلیلی نداره بودنشون

منم شک نداشتم به شوهرم ولی غیرمنتظره غافل گیر شدم😂😂

من الان ۹ساله شوهرمو میشناسم

رمز گوشیهامون یکی هست

ولی سر تو گوشی هم بی اجازه نمیکنیم

یا چیزی رو پنهون نمیکنیم

چه کسی زنگ بزنه یا پیام

پس نیازی به یواشکی گشتن نیست

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
2740

دیگه مال دوسال قبله‌.این کارا چیه؟آدم ممکنه عاشق یکی بشه تو گذر زمان.تضمینی نیست که همسر آدم اولین نفری باشه که سر راه آدم میاد

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
گشتن گوشی شوهر اشتباهه من تا حالا که ۷ ساله ازدواج کردم یبارم سروقت گوشیش نرفتم.

چرا خوب...آدم باید بفهمه داره با چه جورآدمی زندگی میکنه...من خودم تو نامزدی توتلگرام همسرم چتش با همکار خانومشو دیدم اونم تازه چن روز بود نامزدکرده بودیم داشتم چتاشونو میخوندم که دید زوداز دستم کشیدوپاک کرد...الانم که الانه تو شکم که مگه چی نوشته بودن به هم که اینجوری زود از دستم کشید پاک کرد اگه حرفای معمولی بود وچیز خاصی نبود که دلیل نداش اینکارو بکنه

من تازه عقد کرده بودم رفتم خونه ی مادر شوهرم،شوهرم رفته بود بیرون مادرشوهرم هم واسه اینکه حوصلم سر ن ...

وای دقیقااااا مث منننننن مادره اینم بهم گفت قبلا یکیو میخواسته زیر پوستی بهم گفت من الان داغ داغم😣

خوشحالم عادت ندارم گوشی شوهرمو بگردم😶 در کل مشکوک نبوده هیچ وقت ولی نی نی سایت آدمو به شک میندازه ...

بازشماروبه شک میندازه من دیگه روانی شده بودم باکمک یکی ازدوستان نی نی سایتی که خداخیرش بده بهخودم اومدم بخداشوهرم آدم بااصالت وآبروداریه تو منطقه مون خیلیم پاکه ولی انقدشکاک شده بودم ازم فراری شده بود.اون کاربره گفت تو تاپیک های خیانت اصلا نروسعی کردم دیگه نرم والان حالم بهتره 

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
خب من همیشه زنگ میزنم اون کم زنگ میزنهههههه دکتر میرم خبر نمیگیره اونوقت همش به اون دختره میگفت عزیز ...

عزیزم همیشه یادت باشه مردا تا چیزی براشون دستنیافتنی باشه براش له له میزنن اما کافیه بدستش بیارن دوروز محل میدن روز سوم محل سگ نمیدن بهش عذر میخوام گفتم اینجوری‌

یعنی اگر اون دختره هم زنش میشد فقط چند سال اول باهاش رمانتیک بود

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
خوشحالم عادت ندارم گوشی شوهرمو بگردم😶 در کل مشکوک نبوده هیچ وقت ولی نی نی سایت آدمو به شک میندازه ...

دقیقا منم همیشه بعد از نینیسایت وسوسه میشم برم سراغ گوشیش و الکی یه چیزی توش پیدا کنم 😁 

2706