2733
2739
عنوان

خانمای شیک پوش یه سوال...؟؟؟؟

215 بازدید | 20 پست

شما به طور روزمره از چه زیورآلاتی استفاده میکنید؟ النگو انگشتر حلقه گردنبند ..... .غیر مهمونی و مجلس میخوام بدونم همیشه از همونا استفاده میکنید یا چند وقت یه بار تغییر میدید؟ من همسرم دوست داره طلا استفاده کنم ولی خودم نمیدونم چی همیشه همراهم باشه که شیک باشه و سبک

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طلا زرد یا استفاده نکن یا حتما ترکیبی با سفید استفاده کن چون زرد خیلی خزه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2738

من سه تا النگو ظریف دارم و حلقم و گوشواره.  تو خونه فقط همینا همیشه دستمه . برای  مجلس هم النگو هارو در میارم دستبند سرویسمو میندازم . یا نیم ست و .. هیچ وقت  دو تا دستمو پر طلا نمیکنم  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

النگوهم دیگه از مد رفته مگه ازین هندیای ظریف سفید زرد یکی در میون ۶_۷تایی .. یه دستبند ظریف و یه ساعت شیک و یه حلقه برای دستات عالیه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

کلا اهل زیورآلات و طلا نیستم.همیشه یه عقیق پایه بلندطلازرد دستمه.حلقه ام تک نگینه وپایه بلند اذیت میشم دستم کنم.یه تک پوش دارم خیلی پهن نیست  نمیدونم دستم باشه همیشه یا نه؟

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706