2733
2739
عنوان

خانوما بیاید نظرتونو بگید😎😎

121 بازدید | 24 پست

به نظرتون ۷ سال خوندن پزشکی و پزشک عمومی شدن بهتره یا هفت سال خوندن و دکترای مامایی گرفتن؟فکر میکنم پزشک عمومی اشباع بشه و همه برن پیش متخصص ولی دکترای مامایی بهتر باشه تازه طرحم نداره و از ۴ سال که کارشناسی بگیری میشه همزمان مطب داشت و ادامه تحصیل داد و سختی پزشکی رو نداره..هوم.؟؟؟🤔🤔🤔

معلومه که عمومی 

بعدشم تخصص

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پزشک عمومی که تو شهری مثل شهر ما طرح پزشک خانواده به دادشون رسید وگرنه کلی بیکار بودن . پزشکی میخوای بخونی فقط باید به تخصص فکر کنی.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
اخه من الان ۲۸ سالمه عزیزم و درحال اقدام به بارداری یکم محدودیت زمانی دارم.

خب پس اگه بچه و اینا قراره باشه طرح و این اا نمیشه

منم احتمالا برم سمت مامایی خودم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
آره خب.ماما همیییشه نیازه.من بودم راه دومو میرفتم کلن با هفت سال پزشکی خوندن بعد باکلی بدبختی تخصص گ ...

ولی خب پرستیژ پزشکی خیلییییی بالاتره بازم🤦‍♀️🤦‍♀️نمیدونم واقعا...من فارغ التحصیل دانشگاه شریفم و همسرم میگه فقط برای پزشکی ارزش داده بخونی وگرنه شان خودتو میاری پایین😐😐🤔🤔🤔

ولی خب پرستیژ پزشکی خیلییییی بالاتره بازم🤦‍♀️🤦‍♀️نمیدونم واقعا...من فارغ التحصیل دانشگاه شریفم و ه ...

اره مسلمن.اگ ظواهر و پرستیژ مهمه براتون حق با همسرتونه.و اینکه برای پزشکی علاقه ی شدید لازمه.داری بسم الله😍

🍃هرچی خُدا بخواد،خُدا که بد نمیخواد🍃
2706