2733
2734
عنوان

بچه ها شما که اخیرا عروسی کردید

600 بازدید | 17 پست
شما که اخیرا عروسی کردید بعد از ظهر که همسرتون میاد خونه با هم چه کارهایی میکنید حوصلتون سر نره...جز مهمونی رفتن،ایده جدید بدید؟چه جوری ازش استقبال میکنید؟

به چه دردم می خورد که دوستم بدارند؟ اگر تو مرا دوست بداری لذتش را تو می بری نه من.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه اش بخور،بخواب،خاک تو سری،حمام وبیرون می رفتیم پارک،سینما،بازار و ........
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2740
بعد رییس شوهرم گفته بود پسر شما خسته نمی شوید از این همه چرت و پرت گفتن .یه بجه بیارید تا حالا که جوون هستی و اعصاب داری .شوهرم گفته بود زوده بعد رییسشون گفته بود دوست داری اولین کلمه ای که بچه ات یاد بگیره " ارواح خاک بابامه"
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
این ها مال 5 سال قبله الن با2 تا بچه فقط حرف میزنیم شوهرم با دختران دیگه می چته من اعصابم خرده بچه ها نق می زنند کلاًتورم و گرانیه و.....
ما هفته ای یک بار شب نشینی خونه برادر خواهر
یک بار سینما
یک بار پارک
یک بار فیلم سینمایی دلخواه تو خونه
یک بار ورزش و دیر میرسیم
جمعه ها هم کوه و بیرون شهر
http://www.nikpak.com/?affiliateid=5

ارسال رایگان فینیش به کل ایران- ارسال رایگان پوشک در تهران