2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حنا وشاطره

حنا وماست

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
2738
عزیزم برای لایه برداری و روشن شدن پوست باید اسکراب استفاده کنی من اسکراب لدورا میزنم خیلی راضی ام

اسكراب هفته اي دوبار ميزنم

پوستم بد نيست اما اطراف دهانم كمي لك داره جوري كه انگار رنگش يكنواخت نيست

اذيتم نيكته

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
آب پیاز لکا رو میبره و روشن میشه صورت  البته واس اینکه چشما نسوزن ی پنج دقیقه بگذارید بمونه بع ...

چقد رو پوست بمونه

اسكراب هفته اي دوبار ميزنم پوستم بد نيست اما اطراف دهانم كمي لك داره جوري كه انگار رنگش يكنواخت نيس ...

خب اگر اسکراب استفاده میکنی در کنارش از درمانهای خونگی هم استفاده کن.سرچ کن ماسک مناسب برای پوستت میاره

خب اگر اسکراب استفاده میکنی در کنارش از درمانهای خونگی هم استفاده کن.سرچ کن ماسک مناسب برای پوستت می ...

ماسك هاي خونگي واقعا موثرن؟

نميدونم چرا فكر ميكنم نيستن

حوصله ام نمي گيره وقت بذارم

واس همين تاپيك زدم

اگه واقعا موثره ادامه بدم

2706