2737
2739
عنوان

در ده سال آینده کجا هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 74 پست
اینطوری فکر می کنم در حال درجا زدنم . باید گاهی به آینده هم نگاه کنم تا بدونم راه رو درست می رم یا ن ...

حرفتون درست برای آینده باید برنامه ریخت ولی با قسمت ترسش موافق نیستم.

مشکل ما اینه که یا تو تلخیهای گذشته گاهی هم حتی شادیهای گذشته گیر کردیم یا تو ترس آینده و هردو مانع حرکت و تصمیم گیری درست میشن

اگه همه توانمون رو برای امروز بذاریم فردای قشنگتر ساخته میشه. 

من به شخصه حرکت امروزم رو انجام میدم و سعی میکنم بهترین خودم باشم. یه نیم نگاهی هم به آینده دارم یه برنامه کلی که مسیرم رو مشخص کنه و بقیه اش رو به خدا سپردم که منو تو مسیر درست قرار بده ان شائ الله

"  حال " دریاب

توی "حال" زندگی کردن اصلا کار سختی نیست.

فقط کافیه صبح ها از خواب بیدار بشیم و زندگی کنیم و ....

اما آینده چی ؟ آینده کسایی که چشم امیدشون به ماست . آینده فرزندانمون ؟ ...

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۰ سال اینده رو نمیتونم پیش بینی کنم ولی دارم تلاشمو میکنم که روزهای آینده ام بهتر بشن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ده سال دیگه چهل سالم میشه ان شاالله دکترا دارم،یا پژوهشگاه میزنم یا یه مرکز مشاوره،پسرمم داماد کردم ، و شاید یه نوه ی قشنگ هم داشته باشم

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خیلی ثروتمندو دستگیر نیازمندا.باعشق و شادی و سلامتی.احتمالن ی پسر ۳.۴ساله دارم😍😍😍دخترم بود بازم خ ...

برای این اتفاقهایی که گفتین الان چه برنامه ای دارین ؟ چیکار می کنین ؟ شاغلید ؟

در ضمن لطفا بین جنسیت بچه ها تفاوت نذارین . این مسائل مال 50 سال پیشه .

2740
برای این اتفاقهایی که گفتین الان چه برنامه ای دارین ؟ چیکار می کنین ؟ شاغلید ؟ در ضمن لطفا بین ج ...

بله.اینا مشترکه با همسرم باکمک هم.ی آرزو نیست هدفه.من ک توراهی ندارم اگ نزدیک مادرشدن باشم مطمئنن سلامتیش اولویتمه ولی پسربچه هارو دوس دارم بیشتر.

🍃هرچی خُدا بخواد،خُدا که بد نمیخواد🍃

10 سال دیگه

درسم تموم شده طرحمم تموم شده 

ی شرکت دارویی تو کشور ایسلند دارم

نزدیک شرکتم ی خونه شیشه ای دارم ک توی باغش دو تا کره اسب سفید دارم

دارم روی ی برند دارویی کار میکنم

حداقل 5تا کشور دنیا رو دیدم

همه ی عزیزام هم پیشم هستن

این روزامم یادم نمیاد انگار این من نبودم ک تو این روزا رو زندگی کردم

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
حرفتون درست برای آینده باید برنامه ریخت ولی با قسمت ترسش موافق نیستم. مشکل ما اینه که یا تو تلخیهای ...

ترس من از اونجایی میاد که موقعیت الانم رو سختی و خون دل به دست آوردم و میترسم که نا ملایمات وضعیت جامعه خرابش کنه. بخاطر همین خیلی محتاطانه رفتار می کنم. از طرفی هم نمی خوام کاری بکنم که زندگی خانوادم با چالش رو برو بشه.

همه چیزا هم ب تلاش نیست  قسمت و .... دیگه هم بی تاثیر نیستن

باور من اینه که : توی زندگی واقعی ... بین گرگ هایی که تو بیرونن ... فقط و فقط تلاش موثره . "قسمت" چیزی هست که ساختن تا سر ما گرم بشه. ((البته مطمئنن با این نظر من خیلی ها مخالفن))