2733
2739
عنوان

در ده سال آینده کجا هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 74 پست
جالبه که من همه این ها رو در تلاش می بینم و نه قسمت. تلاش ممکنه شخصی باشه . و یا تلاش یک جامعه برای ...

شما منظورتون عدالت اجتماعی هست؟

ماها درگیر ظلم درونی و بیرونی شدیم  و واقعا نمیدونم راه رهایی چیه؟!

از داخل فساد و اختلاس و ...

از بیرون تحریم و داعش و القائده و ...

دیروز فیلم شبی که ماه کامل شد رو دیدم پیشنهاد میکنم اگه دلش رو دارین ببینین

ایران در معرض خطرهای بزرگی از اطرافه 

بلوچستان کردستان اعراب ...

حفظ این امنیت و یکپارچگی کار آسونی نیست

داشتن این امنیت نعمت بزرگیه

ولی ظلم و فساد درونی هم ویران کننده ست

هنوز نمیدونم چه باید کرد!!!

بله متاسفانه مشکلات هیچ وقت بیکار نیستن  مشکلات من که نسبت به ده سال قبل بیشتر شدن. اما دعا م ...

مامانم میگه ادم هر چی بزرگتر میشه مشکلاتشم بزرگتر میشن پس اگر مشکل بزرگی داریم حتما راه حلی هست

و خدایی که در این نزدیکیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اقا مهندس میدونم منظورت از این تامیک چیه بهاطر اوضاع جامعه میپرسی که ده سال بعد چی میشه

بله . تاثیری که امروزمون در آیندمون داره .

من همین الانشم جایی نیستم که باید باشم.

و البته هر قدر فکر می کنم می بینم مشکل از خودم بوده.

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)
همه منتظرن اونیکی یکلری بکنه تا درست بشه چشم همه رو بدجور ترسوندن کسی بلند نمیشه تحریم هارو واسه ...

همین چیز ها باعث میشه دیدی نسبت به آینده نداشته باشم.

به ظاهر همه داریم تو حال زندگی میکنیم ولی ذهنهامون کجاست؟ یا غم گذشته رو میخوریم یا دلخوش اتفاقات خو ...

بسیار عالی فرمودین.

شدیدا موافقم.

2740
مامانم میگه ادم هر چی بزرگتر میشه مشکلاتشم بزرگتر میشن پس اگر مشکل بزرگی داریم حتما راه حلی هست

مسئله بدون راه حل که نداریم. اما اکثر مواقع در مسیر حل مشکلات اتفاقاتی میوفته که یا اصلان اون مشکل حل نمیشه یا دچار چالش هایی میشیم که تحملش حداقل برای اطرافیان سخته. (خیلی پیچیده شد فکر کنم   )

مسئله بدون راه حل که نداریم. اما اکثر مواقع در مسیر حل مشکلات اتفاقاتی میوفته که یا اصلان اون مشکل ح ...

نه اصلا پیچیده نیست زندگی اسونه خودمون پیچیدش میکنیم من با همه ی مشکلاتی دارم به خودم میبالم که کم نمیارم الانم ی مشکل خیلی بزرگ دارم ولی نمیخوام صعیف باشم چون هر چیزی حل میشه پس حرص خوردن ناامیدی هم روحیه خودمو خراب میکنه هم اطرافیان

و خدایی که در این نزدیکیست  

10 سال دیگه،ازدواج کردم

یه دوقلو دارم،یه دختر ،یه پسر،حدودا 8 ساله😆

یه آرایشگر عالیم،هرچند الانم کارم عالیه😊

شاید دکترا هم گرفته باشم،زبان وادبیات فارسی،ادبیات عرفانی

دانشگاه الزهرا تهران

یه ویلای قشنگ داریم دسته جمعی میریم می مونیم،فرقی نمی کنه لواسان یا دماوند یا تنکابن😉

خواهرمم ازدواج کرده اونم یه پسر خوشگل داره😀هدیه ازدواج به خواهرم یه تور فرانسه س😍

داداشم هم زندگیش عالی وروبراهه،شاید یه بچه دیگه هم آوردند😚😚😚

ازنظر شخصیتی ورفتار هم پیوسته در حال پیشرفتم.

پدرومادرم سایشون بالای سرمونه وسلامتند.

ودرآخر آرزو میکنم من وخدا پیوسته از هم راضی وخشنود باشیم😍

ده سال آینده این روزها من و همسر آینده ام در یکی از سواحل کشورهای اروپایی هستیم برای تعطیلات با پسرهای دوقولومون که احتمالا شش سالشون هست و دختر دوساله ی بانمکمون...

اقتصادی و بقیه برام مهم نیست تا خدا هست همه چی خوبه..

پهم اینه ده سال دیگه با آدمی سپری بشه که هم عقیده باشه با من و واقعا ارزشمند باشه

میخوام پس میشه💪