2733
2739

بچه‌ها کیا ازش استفاده کردن؟ 

میدونین کجا هست این کپسول واژینال یوریک اسید؟ کجا پیدا میشه؟ 

من ۵ سال درگیر ترشح سبز و سفید و درد زیر شکم هستم 

یکی از کاربرا با همین خوب شده 

کسی استفاده کرده؟ یجا داروخونه رفتم نبود 

فک نکنم داروخونه باشه

یجا تو نت نوشته بود بوریک اسید بخرین تو کپسول کنین و واژینال کنین

ولی ترسیدم چون درصد بوریک اسید خیلی مهمه 

چون ماده ی شیمیایی هستش 

جزو طب سنتی به حساب میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یجا تو نت نوشته بود بوریک اسید بخرین تو کپسول کنین و واژینال کنین ولی ترسیدم چون درصد بوریک اسید خی ...

ای بابا شما هنوز خوب نشدی؟؟😔😔

شاید مشکل جای دیگست

توی خونه هیچوقت شورت نپوش

بیرون هم هر دفعه پدشیدی عوض کن

فقط نخ خالص بپوش

جایی که کثیفه نشین

اصلا ساپورت و لباس های پلاستیکی و تنگ نپوش

خودتو با پارچه نخی خشک کن نه دستمال 

Eft
2731
نه عزیزم  همونجور و درد و ترشح  ول کن نیس لعنتی

ای بابا... من چندماه نی نی سایت نیمدم ولی خیلی به فکرت بودم... ببین من یه مدت یه مقدار عفونت گرفتم برای اولین بار، با دتول رقیق شده خودمو مدام میشستم و شورت نمیپوشیدم یک هفته ای خوب شد. دتول امتحان کردی؟ 

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
2740
منتها ترشحات من سفید بود

دتول؟ بتادین منظورته عزیزم؟ 

فدات که بفکرم بودی من هر روز میام نی نی سایت چک میکنم 

یا تاپیکایی عفونت رو میبینم... 

بتادین پمادش استفاده کردم اسمش پویدان ایدین بود که اثری نداشت اصلا

ترشحت سفید چجوری بود برات؟ 

من اتفاقا دو نوع دارم هم سفید هم کشدار بین سبز خیلی کم رنگ جدیدا شده و شفاف

ترشح سفیدم مثه حالت پماد یا لوسینه یعنی کشدار نیست و تکه ای هم نیست که پنیری باشه ، حالت لوسینه یکدست و سفید حالت ابکی

برا تو هم اینجوری بود؟  

وله ترشح سبزم که جدیدا مایل به شفاف شده کمی ، کشدار هست

فقط با دتول شستی؟ روزی چند بار؟ بعد خودتو خشک یعنی نمیکردی؟

دتول؟ بتادین منظورته عزیزم؟  فدات که بفکرم بودی من هر روز میام نی نی سایت چک میکنم  یا ت ...

نه عزیزدلم دتول با بتادین فرق داره. ایرانیش هست فکرکنم 10-12تومنه من خارجیشو داشتم 40و خرده ای خریده بودم. ضدعفونی کننده قویه. حتما باید فقط خیلیییییی رقیق بشه چون قویه اگر همونجوری یا غلیظ مصرف بشه پوستو میبره خشک میشه بدتر به خارش میفته این بلا سرم اومد یبار. مثلا تو در خودش من درشو پر آب میکردم در حد 3-4 قطره دتول میریختم. تو اب که میره رنگش سفید میشه. بله ترشحات من عییین تو سفید آبکی عین لوسیون بود نه کش دار بود و نه تکه ای و پنیری. خیلیم زیاد میومد. خارش شدیدم داشتم. روزی 3-4بار میشستم خودمو بعد کم کم که دیدم خارشم کم شد کمش کردم یه نوبت یه نوبت. فقط از اون موقع به دو تا از شورتام حساسیت پیدا کردم تا میپوشم خارش میگیرم بااینکه عفونت ندارم دیگه. اون دوتا شورتمو انداختم رفت دیگه راحت شدم. انقدر شدید بود نصفه شب از خواب بیدار میشدم بخاطر خارشش و یک ساعت تمام عذاب میکشیدم

نه عزیزدلم دتول با بتادین فرق داره. ایرانیش هست فکرکنم 10-12تومنه من خارجیشو داشتم 40و خرده ای خریده ...

مرسی عزیزمممم از راهنماییت 

من خارش و سوزش اصلا ندارم 

ترشح سفیذ لوسینی برا منم خیلی زیاده که مثلا یخورده فعالیت داشته باشم یا راه برم ، میریزه یا به رونه پام ... ببخشید واضح گفتم

الان دیگه این ترشح لوسینی نداری؟ کامل رفته؟؟ 

ترشحت الان چجوریه؟؟!

اگه بدونی چقد چیز استفاده کردم که بخدا تکون هم نخورد

دتول کسی بهت گفته؟دکتر گفته؟؟ 

یعنبی با همین دتول فقط خوب شدی؟ چیزی دیگه در کنارش استفاده نکردی؟؟

نه عزیزدلم دتول با بتادین فرق داره. ایرانیش هست فکرکنم 10-12تومنه من خارجیشو داشتم 40و خرده ای خریده ...

اینو میگی عزیز؟

بعدش خودتو با اب نمیشستی؟ یا خشک نمیکردی؟

اینو میگی عزیز؟ بعدش خودتو با اب نمیشستی؟ یا خشک نمیکردی؟

بله بله عزیزم همینه. میبینی رنگشو؟ دو تا سه قطره بریز تو درش و درشو پر آب کن. رنگش کااااامل سفید میشه. اگر احیانا بیشتر از سه قطره ریختی و خیلی غلیظ شد نذار زیاد بمونه. چرا من میریختم کاااااامل خودمو با این میشستم، بعد بسته به غلظتش صبر میکردم تو همون سرویس بهداشتی. اگر رقیق بود 1-2دقیقه میذاشتم بمونه بعد 2دقیقه خودمو با آی کاااامل میشستم و کاااامل خشک میکردم با دستمال کاغذی فقط محکم نمیکشیدم چون خارشم بدتر میشد. اگر غلظتش گاهی بیشتر میشد 30-40 ثانیه ببشتر نمیذاشتم بمونه. تاجایی که حس خارش بدتر نشه غلظت و زمانش خوبه. 

روزی چند نوبت تکرار میکردم. فقط قبلش دستامو میشستم خود دستامم تمیز باشه. بعد من علاوه بر تمام اون مشکلاتی که گفتم، شدیدا تکرر ادرارم گرفته بودم. یعنی یه وضعی بودا😑 همین خوبم کرد. ببین من نظرم اینه غلظتشو کم درشت کنی همون سه قطره تو درش حل شده تو آب، ولی طی روز تعداد دفعات بیشتری بذاری مثلا 4-5بار در روز بذاری و بذاری 1دقیقه اینا بمونه اگر نمیسوزونتت. اگر دیدی شدید سوزوند بشور سریع.