2737
2739
عنوان

شوهرم داره چیکار میکنه؟؟ دارم دیونه میشم،،

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 53 پست
حالا منم یه چیزی بگم،بالای یخچالمون یه تیکه تریاک پیدا کردم، مطمئنم شوهرم نمی‌کشه و اهلش نیست ولی تو ...

عزیزم از کجا مطمعنی .به روش بیار بگو این دیگه چیه .البته شایدم مال کسی باشه اورده قایم کنه نمیدونم

دنیا نیرزد که پریشان کنی دلی
الکی که تو خونتون نیست،، خودتو گول نزن حواست باشه،،، 

گول زدن که واقعا میگم اهلش نیست، یعنی هرکاری کنه خودش طاقت نمیاره و سریع اعتراف میکنه، اگرم اهلش بود الان دو هفتس اونجاس تاالان کشیده بود خب،من جابجاش نکردم که فکر کنه ندیدم تا ببینم بلخره چیکارش میکنه که تاالان همونجاست، نمیدونم چیکار کنم 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن ارتباط شوهرتو با اون اقا قطع کنی،بعدشم علاعم شیشه خیلی تابلوعه :پرحرفی،بی اشتهایی،بی خوابی خیلی زیاد اونایی که تازه شروع میکنن دو شبانه روز نمیخوابن،شهوتی میشن زیاد 

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
چه شکلی بود ،، وقتی مواد بزنن چه شکلی میشن

ببین وقتی یکی شیشه بزنه گیر میده به ی چیزی مثلا این همسایه ما گیر میداد به سقف ماشینش هر دفعه که هر روز میشد من میدیدم داره سقف ماشین رو دستمال میکشه کلا خوابشون خیلی کم میشه و خوراکشون هم همینطور واسه همین لاعر میکنه و از نظر جنسی قوی و خیلی داغون میشن از نظر ظاهر من مرد همسایمون رو دیدم تیکه داده بود به دیوار و چشماش تو حالت خواب و بیدار  و اصلا تو حال خودش نبود من رو دید ولی تو حال خودش بود

2731
چرا همشون همینجوری‌ان؟؟؟؟ منم یه همسایه داشتم شب تا صبح تو انباری بود.،یا پارکینگ اصلا محال بود تو ...

نه بابا من مطمئنم شوهرم چیزی مصرف نمیکنه ،، از صبح تا شب با باباش تو مغازست،، شبم میاد با دخترمون  بازی میکنه شام میخوره و سریع میخوابه،،، فقط از لحاظ جنسی یه کم سرد شده ،، شاید چون بخاطر بچه جامونو جدا کردیم،، نمیدونم ولی در کل الان علائم اعتیادو نداره

بابا من همه این راهارو رفتم الان چیزی بگم میگه مگه چی دیدی،، تو دیونه ایی از این حرفا،، بعدم میپیچون ...

نمیشه با خونوادش صحبت کنی.چند تا بچه داری

عزیزم از کجا مطمعنی .به روش بیار بگو این دیگه چیه .البته شایدم مال کسی باشه اورده قایم کنه نمی ...

چون دو هفتس اونجاس تکون نخورده،قاعدتا اگه بکشه تاالان باید اونو بر می‌داشت ولی هنوز سرجاشه، گیجم واقعا، نمیخوام به روش بیارم ببینم کی برش میداره

2740
چون دو هفتس اونجاس تکون نخورده،قاعدتا اگه بکشه تاالان باید اونو بر می‌داشت ولی هنوز سرجاشه، گیجم واق ...

فعلن نیار ببین چی میشه،، بعدم یه روز که خونست مثلا پیداش کن ببین چه عکس العملی نشون میده

خدا رو شکر یه دونه علامتشم ندارم، ، مرسی خدایا،، کمکم کن خدا

اینا علامتاشه هواست باشه،بعدشم بشین با مهربونی باهاش صحبت کن بگو ارتباط با اون اقا ارزششو داره من استرس و دلشوره داشته باشم ازش خواهش کن یگه باهاش حرفم نزنه،منم قبلا همین مشکلو داشتم

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
چرا حتما صحبت میکنم مادرشوهر مثل کوه پشتمه،، یه بچه ۴ ماهه قربونش برم

خوشبحالت خیلی خوبه ک پشتتن.هروقت احساس خطر کردی خبر بده.اما خطر واقعی.خدا بچتو نگه داره واست

فعلن نیار ببین چی میشه،، بعدم یه روز که خونست مثلا پیداش کن ببین چه عکس العملی نشون میده

وای من از شکل و بوی تریاک و کلا همه موادا بیزاررررم،خدایا لطفا چیزی نباشه 😔

2706