2733
2739
عنوان

شوهرم داره چیکار میکنه؟؟ دارم دیونه میشم،،

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 53 پست
میگفت باید برای کسی ضبط ماشین بخرم ،، کارش لوازم ماشینه،، یعنی رفته از اون دست دوم خریده

باهاش حرف بزن جدی و یکم عصبی بگو داری چیکار میکنی با زندگیمون 

دنیا نیرزد که پریشان کنی دلی
جنس مگه ۵۰ تومنه،، تو میدونی

میشه باهاش یه مقدار جنس خرید حواست باشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیشه،،

وایی پس حواست به شوهرت باسه مرد همسایه ما شیشه میزد از ی مرد چار شونه  قد بلند به ی مرد لاعر داغون تبدیل شد از شب تا صبح هم بیدار تو پارکینگ خونه واییی یبار تو انباری دیدمش مواد زده بود تو چه حالی بود 😟😟

ببین شوهر هیچ علامتی نداره،، خیلی کار میکنه،، اخلاقش خوبه،، غذا خوب میخوره و به موقع هم میخوابه

خوب نزار خراب بشه حیف.ازت حساب میبره؟ دوست داره؟

عزیزم با پنجا تومن چیزی نمیشه خرید گمون نکنم انقد ارزون باشه نمیخوام نگرانت کنم ولی این ادم همش شر و ...

دارم دیونه میشم،،، چون راستش قبلا داشت راه خطا میرفت که سریع فهمیدیم و کلا همه چی خوب شد الان میترسم

2740

حالا منم یه چیزی بگم،بالای یخچالمون یه تیکه تریاک پیدا کردم، مطمئنم شوهرم نمی‌کشه و اهلش نیست ولی تو خونه ما چیکار میکنه؟ دلمم نمیخواد ازش بپرسم 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
آره دوسم داره ازم حسابم میبره،، ولی خیلی زرنگه 

.ازش نپرس که داری خطا میکنی یا نه.چون زرنگه انکار میکنه...مستقیم بگو داری باز اشتباه میکنی منم فهمیدم اگه با پسره قطع ارتباط نکنی قیدمنم بزن کلا یچیزی بگو بترسه دیگه شوهر خودته بهتر میدونی .بگو حواسم بهت هست

وایی پس حواست به شوهرت باسه مرد همسایه ما شیشه میزد از ی مرد چار شونه  قد بلند به ی مرد لاعر دا ...

چرا همشون همینجوری‌ان؟؟؟؟

منم یه همسایه داشتم شب تا صبح تو انباری بود.،یا پارکینگ اصلا محال بود تو رفت و امد نبینمش..!! لاغر با صورت رنگ پریده و چشمای درشت و متعجب😔خدا بهشون رحم کنه...

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2706