2733
2739
عنوان

1 سوال میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟

491 بازدید | 27 پست
من توهفته 34 بارداری هستم.دیروز صبح که از خواب بیدار شدم گلو درد داشتم.چون نتونستم دکتر خودمو پیدا کنم پیش 1 دکتر زنان دیگه رفتم برام آنتیوبیتیک نوشت اریترومایسین که هر6 ساعت 1 بار باید بخورم.4تاشو خوردم از دیروز تا حالا ولی همش میترسم برا بچه ضرر داشته باشه.نمیدونم ادامه بدم به خوردن یا نه؟؟؟؟خیلی میترسم اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه لطفا ممنون دوست جوناااااااااااااااااااا
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم میترسم برا بچه ضرر داشته باشه دیگه... میترسم زحمتام به خاطر4تا دونه قرص به هدر بره
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم
من برات سرچ کردم :

قبل از مصرف دارو به چه نکاتی باید توجه کنم:
در صورتی که مبتلا به بیماری کبدی هستید به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید .

از مصرف دارو همراه با گریپ فروت یا آب آن خودداری کنید.

حین مصرف این دارو از مصرف نوشیدنیهای الکلی خودداری کنید.

در صورتی که باردار بوده یا تصمیم به باردار شدن دارید به پزشک یا داروساز خویش اطلاع دهید

در صورتی که در دوران شیر دهی هستید به پزشک یا داروساز خویش اطلاع دهید

مصرف در بارداری و شیردهی :

مصرف این دارو در دوران بارداری فقط باید طبق تجویز پزشک باشد . اریترومایسین در شیر ترشح می شود ولی باعث بروز عوارضی در کودک نمی شود .

2740
خب رمز شب عزیزم فکر نکنم مشکلی داشته باشه عزیزم منم تو حاملگی عفونت کردم چند بار یادمه آنتی بیوتیک خوردم اما یادم نیست کدوم بود تازه به خود بچه هم مریض بشه آزیترومایسین می دن
امروز برای امام زمانت چه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
اللهم عجل لولیک الفرج