2733
2734
عنوان

منظور از برو دیگه شدم یعنی چه؟

341 بازدید | 17 پست

داشتم با شوهرم واتسابی پیام میدادیم وسط حرفش نوشته بود برو دیگه شدم ،کلیک کردم رو حرفش گفتم چی نوشتی متوجه نمیشم ،گفت من ننوشتم گوشیم هنگ کرده خودش نوشته،از عصر که پیام دادیم ب هم فکرم مشغوله یعنی چی،ولی در جریان هستم ک گوشیش هنگ میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گوشی هنگ میکنه مگه خود به خود تایپ میکنه میفرسته؟!😐😐😐😐

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

مال منم اینجوره گاهی دستم میره رو ی حرف اشتباهی بعد اونو کلمه میکنه میفرسته کامات خیلی فناییم میان اتفاقا راست داره میگه اگ منظور داشت میگفت خب

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اخه کدوم احمقی میاد با کسی حرف سِکس ی بزنه که اخرش مثل سگ بهش بگه برو دیگه شدم!

شوخی یی بوده  این حرف

خیلی ها میگن اینو ، وقتی طرف هی داره لوندی میکنه

میگن 

شاید هم مسیج اشتباهی داده

❤️❤️

استارتر من خودم دوره مجردی داشتم پیام میدادم به یه همکلاسی اقا

بعد اسم یه دختر اورد

اومدم بگم فلانی کیه

ی و س کنار هم هست تو کیبورد

نوشتم فلانی ک*ه؟ و ارسال شد! و ...

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2706