2733
2734

بیا امضامو بخون صددرصد استرست میریزه

زایمان من خیلی راحت بود

مامای همراه داشتم

بیمارستان خصوصی بودم

همسرم موقع زایمان کنارم

و از همه مهمتر شوهرم بند ناف دختم رو برید😍😍😍😍

خوشحال میشم بیای خاطره زایمانم رو بخونی و بعدش نظرتم بگی

اگه کمکی چیزی هم بود درخدمتم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دردش چند ساعته بابا تموم میشه میره. مثل همه دردای دیگه ک ادم یادش میره ولی این درد یجورایی شیرینه چون بعدش خدا بهت ی نی نی ناز میده 😍 از لحاظ شباهتم دردش مثل درد پریوده ولی خیلی شدیدتر 

2728
بیا امضامو بخون صددرصد استرست میریزه زایمان من خیلی راحت بود مامای همراه داشتم بیمارستان خصوصی بو ...

خاطرتونوخوندم خیلی جالب بود یه سوال اون لحظه كه داشت دنیامیومد دردتون چطوری بود میتونی تشبیه كنی برام دقیقا ممنون میشم

دردش چند ساعته بابا تموم میشه میره. مثل همه دردای دیگه ک ادم یادش میره ولی این درد یجورایی شیرینه چو ...

واقعا دردش مثل پریوده واسه همه یافقط واسه شما اینطوربوده

خاطرتونوخوندم خیلی جالب بود یه سوال اون لحظه كه داشت دنیامیومد دردتون چطوری بود میتونی تشبیه كنی برا ...

انگار یه ماهی از وجودت لیز خورد و اومده بغلت

درد فقط تیکه ای بود که گفت زور برن مگرنه دیگه درد نداشتم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
انگار یه ماهی از وجودت لیز خورد و اومده بغلت درد فقط تیکه ای بود که گفت زور برن مگرنه دیگه درد نداش ...

خوشبحالت واقعا كاش واسه منم مثل شماباشه راسته میگن دردش مثل پریوده

2738