2737
2734
عنوان

خانوما لطف کنین ی لحظه بیاین

51 بازدید | 10 پست

سلام

حدود پنج دقیقه پیش دست زدم ب شکمم یهو دیدم ی تیکش،ب اندازه ی پاشنه ی پای کوچیک(‌نمیدونم چی بود،اندازش رو تشبیه میکنم)ب شکمم فشار میارع،دست ک زدم تازه دیدم یکم درد داره،فوری ب پهلو چپ خوابیدم خوب شد،اینجوری شده بودم قبلا ولی ی تیکه انقدر کوچیک نبود،بیست هفته و پنج روزم

استرس دارم،کسی میدونه برای چیه؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خب بچته دیگه

مطمئنین؟!اخه چرا انقدر سفت!!!؟

ی تیکه کوچولو هم بود!!دست هم ک زدم دیدم درد داشت

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جان بچته دیگه برا منم اینجوری فشار میده گاهی دردم میاد

واقعااااا؟!!

خیلی ترسیدم بخدا،اشکم در اومد

گفتم نکنه خدایی نکرده چیزی شده

وای یبار من آخرای بارداریم نمیدونم زانوی بچه بود یهو قلمبه از رو شکمم زد بالا،انقد ترسیدم سریع خالتمو عوض کردم خودم هنگ کردم اینجوری ندیده لودم😂😂نگران نباش ختما در حال دور زدن بوده نی نی جونت😍

خوب شاید پای بچه بوده  چرا نگرانی؟

اخه تا حالا نشده بود،همیشه وسط و پایین دلمانگار ی تیکه بزرگسفت میشد الان ی تیکه کوچیک و سمت راست نافم بود،چون تجربشو نداشتم استرس گرفتم

2738
وای یبار من آخرای بارداریم نمیدونم زانوی بچه بود یهو قلمبه از رو شکمم زد بالا،انقد ترسیدم سریع خالتم ...

عزیززززم😍😍ممنون از حرفات

خیلی ترسیده بودم

نبابا برا منم اینجوری میشه محکم فکر کنم پاشو فشار میده گاهی خیلی دردم مباد ،بچه ات پسره یا دختر؟

خداروشکر خیالم راحت شد،ممنون عزیزم

پسره