2737
2734
عنوان

سرویس چینی جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2261 بازدید | 32 پست
عزیزم مهمون که بعدها نمیگه چون بشقاب نداره نریم خونش من جای شما باشم یه دو دست پلو و خورش و پیش ...

اخه برادر  من که کوچیکه برادر اونم یه بچه داره کو تا دومی!

آخه من میخوام سرویسم از ترکیه بخرم خیلی گرونتر درمیاد

حلال مشکلات پوله
چینی فله ای؟

منظورم اینه که بسته بندی نیست به صورت سرویس خودت میری مثلا ۱۸تا پلو خوری برمیداری،خورشتا چون معمولا دونفره سرو میشه مثلا ۱۲تا خورشت خوری بر میداری یعنی از هرچی هر چندتا خواستی دیگه چمیدونم گلدون و تخم مرغ خوری و جا شمعی و جا سیگاری و این چرت و پرتای سرویسم نداره تازه فک نکنی الکین و برندای داغون نه برندای معروفم این مدلی دارن مثلا مقصودو من خودم دیدم که داره

این نیز بگذرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه برادر  من که کوچیکه برادر اونم یه بچه داره کو تا دومی! آخه من میخوام سرویسم از ترکیه بخرم ...

نمیدونم والا عزیزم شرایط خودتو بهتر میدونی

ولی به نظرم دوسال بعد پشیمون میشی از اینکه کم خریدی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

وای من ۵ دست ۶ نفره چینی دارم 

و ۳ دست ۶ نفره ارکوپال 

۴ تا بشقابمو تا الان شکستم 😐

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2728

صد در صد بیشتر از ۱۲ تا بردار حداقل ۲۴ تا بردار

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
منظورم اینه که بسته بندی نیست به صورت سرویس خودت میری مثلا ۱۸تا پلو خوری برمیداری،خورشتا چون معمولا ...

سلام عزیزم

امیدوارم خوب باشی. 

ببخشید شما آدرسی چیزی بلد نیستی که من برم چینی فله ای بخرم؟ از کدوم شهر باید خرید و از کدوم قسمتش؟ خدا خیرت بده ممنون

سلام عزیزم امیدوارم خوب باشی.  ببخشید شما آدرسی چیزی بلد نیستی که من برم چینی فله ای بخرم؟ از ...

سلام عزیزم،مرسی .

خوب همه شهرا دارن دیگه از لوازم خانگی ها شهرتون بپرس اصلا کجا هستی؟

اگه بتونی از مراکز استان خرید کنی که خوب  قطعا تنوع داره تهرانم بتونی بری که عالی

این نیز بگذرد  
2740
سلام عزیزم،مرسی . خوب همه شهرا دارن دیگه از لوازم خانگی ها شهرتون بپرس اصلا کجا هستی؟ اگه بتونی از ...

ممنون عزیزم. بهم گفتن برم اصفهان. به اصفهانم نزدیکم. ولی آدرس دقیق ندارم. من شیرازم

ممنون عزیزم. بهم گفتن برم اصفهان. به اصفهانم نزدیکم. ولی آدرس دقیق ندارم. من شیرازم

خوب شیرازم که بزرگه،اوکیه دیگه من از تو شهرستان فینگیلیمون پیدا کردم اونجا که حتما هست و با تنوع بالا مال من فقط سفید مقصود داشت مجبوری همونو گرفتم

این نیز بگذرد  

یعنی چی که چینی فله ای؟

خیابان عبدالرزاق اصفهان ، یه عالمه مغازه  و پاساژ هست که چینی و ظرف و ظروف دارند
خیابان هاتف ، کوچه یخچال هم آخرش یه سری پاساژ هست که چینی دارن

همشهری گلم..هرجای شیراز باشی میتونی پیدا کنی.برو سه راه احمدی گیرت میاد..تو بازار وکیلم هست .نیاز نیست بری اصفهان که

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706