2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه اما براش خوب نیست نزارین بخوره

کاربر ( اقا ) هستم.. لطفا توهین نکنید😊دانشجوی دامپزشکی هستم👨‍💼 وعاشق حیوانات❤..اگه حیوان خونگی دارید ومشگلی براش پیش اومده میتونم کمکتون کنم...👈کسی که به حیوانات ظلم کنددرارتباطش باانسانهاهم ظالم خواهدبود.قلب یک انسان را می توان از نحوه برخوردش باحیوانات قضاوت کرد❤😺حواسمون بهشون باشه😉😊فرهاد خسروی ۲۶
از دانشجوی دامپزشکی بپرس @love_animals    

ممنونم🙇‍♂️

خودمو زودتررسوندم😁

کاربر ( اقا ) هستم.. لطفا توهین نکنید😊دانشجوی دامپزشکی هستم👨‍💼 وعاشق حیوانات❤..اگه حیوان خونگی دارید ومشگلی براش پیش اومده میتونم کمکتون کنم...👈کسی که به حیوانات ظلم کنددرارتباطش باانسانهاهم ظالم خواهدبود.قلب یک انسان را می توان از نحوه برخوردش باحیوانات قضاوت کرد❤😺حواسمون بهشون باشه😉😊فرهاد خسروی ۲۶
ممنونم🙇‍♂️ خودمو زودتررسوندم😁

ببخشید درمورد بلبل جدیدمه.از ادم خیلی میترسه چیکار کنم دستی بشه؟اصلا این پرنده قابلیت حرف زدن داره؟اگه بگیرمش ممکنه استرس بهش وارد بشه و مریض بشه؟

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2738
ببخشید درمورد بلبل جدیدمه.از ادم خیلی میترسه چیکار کنم دستی بشه؟اصلا این پرنده قابلیت حرف زدن داره؟ا ...

چه نوع بلبلیه؟

بله درکلا بلبل ها کمی ترسواسترسی هستن مراقب باشید اگه توفشارباشه امکانه سکته اش هست  کم کم اخت میگیره 

یه مدتت که گذشت توقفسش نازش کنین و بعد بغلتون بگیرین فقط اروم که باهاتون احساس ارامش کنه نه احساس خطر

ببخشید درمورد بلبل جدیدمه.از ادم خیلی میترسه چیکار کنم دستی بشه؟اصلا این پرنده قابلیت حرف زدن داره؟ا ...

عروس هلندی قابلیت حرف زدن را داره 

من عروس هلندی دارم به اسم آقا مشتی 

یکسال هستش نر هستش 

ماده هاش حرف نمی زنه 

گفت کاغذ و .... می خوره دوست داره فقط فقط نوکش را باهاش تیز کنه 

برای راهکار این مسئله نمک کف دریا بگیر به کنار قفس اویزون کن تا نوکش را لا اون تیز کنه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
چه نوع بلبلیه؟ بله درکلا بلبل ها کمی ترسواسترسی هستن مراقب باشید اگه توفشارباشه امکانه سکته اش هست ...

بلبل خرماییه.داخل قفس دائم میپره نمیذاره بگیرمش.مجبورم به زور بیارمش بیرون نازش کنم

بلبل خرماییه.داخل قفس دائم میپره نمیذاره بگیرمش.مجبورم به زور بیارمش بیرون نازش کنم

نه اینکارونکنید رفته رفته اروم میشه بریدپیش قفسش باهاش حرف بزنید تاشماروبشناسه وعادتت کنه

نه اینکارونکنید رفته رفته اروم میشه بریدپیش قفسش باهاش حرف بزنید تاشماروبشناسه وعادتت کنه

6ماهه دارمش ولی هنوز میترسه.نسبت به آینه ام واکنش نشون میده واقعا درمقایسه با قبلی خیلی خنگه.

6ماهه دارمش ولی هنوز میترسه.نسبت به آینه ام واکنش نشون میده واقعا درمقایسه با قبلی خیلی خنگه.

واقعا؟

خب پس اگه ۶ماه داریدش مشگل ازخودشه😂😂