2752
2734
خدا كنه منم خوب شم الكي الكي روزاي بدي رو ميگذرونم 😔

حالا بچه بعدي اولي هرچي خدا خواست اگر باز دلت دختر خواست سر بعدي برو دکتر.اصلا غصه نخور پيش کسي هم نگو بعدا به گوش بچت برسه.

همسايمون رف از پرورشگاه پسر آورد داره بزرگ ميکنه عاشقشه حالا بچه ي خودت که.........................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااي دقيقا مث من به دليل همين افسردگي بارداري گرفتم خدا من و ببخشه😔😔😔😔

نه فک میکنی 

پریناتال بخور تا افسردگیت از بین بره مشکل تغذیه و یا عدم توجه کافی همسز میتونه افسردگس بیاره ولی بروزش توی تنفر از فرزند یا ... بروز میکنه

منم توی بارداری اولم اینطور بودم بعد حس عذاب وجدان که مادر خوبی نیستمکه از بچم خوشم‌نمیاد خم بهش اضافه شد اصلا یه وضی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2731
نه فک میکنی  پریناتال بخور تا افسردگیت از بین بره مشکل تغذیه و یا عدم توجه کافی همسز میتونه اف ...

اره دقيقا همينجورم ، خوب شدي؟ دوست داري بچه رو؟؟

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
اره دقيقا همينجورم ، خوب شدي؟ دوست داري بچه رو؟؟

بچه ندارم...

فقط همین که باردارم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
چرا همتون دختر دوست دارین؟ پس من چرا از ادا اطوار دخترا خوشم نمیاد آخه😕 دخترایی که زیادی سر و زبو ...

چقد مثل همیم 😍😀

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
اتفاقا چون خدا دوستت نداشته بهت دختر نداده. دختر داشتن لیاقت بزرگی میخواد که هرکسی نداره. 

چه بد خرف میزنی

اون خانوم گفت چون از ادا اطوار دخترونه خوشم نمیاد،خدا دوسم داشت و بهم دختر نداد

یعنی الان ما که پسر داریم بی لیاقتیم؟؟؟؟؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
زنداداشم هميشه ميگف خدا به آدم دختربده موهاشو،لباسشو............. خدابهش پسر داد انقدر عاشقش شده مي ...

عههه واقعا؟؟ منم الان همش میگم هدا دختر بده بهم موهاشو چیکار کنم ،لباساشو فلان کنم و...

کلا نسبت به پسر ذهنیت ندارم اصلاااا

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
عههه واقعا؟؟ منم الان همش میگم هدا دختر بده بهم موهاشو چیکار کنم ،لباساشو فلان کنم و... کلا نسبت به ...

اره.بچه آدم هرچي باشه براي پدرمادر شيرين و عزيز.

ان شاءالله خدا به همه اول بچه سالم، بعدصالح، بعداونچيزي که صلاح ميدونه، و درنهايت به دل بندشم نگاه کنه اولي دلبخواه نبود لااقل دومي و دلبخواه بده  

اره.بچه آدم هرچي باشه براي پدرمادر شيرين و عزيز. ان شاءالله خدا به همه اول بچه سالم، بعدصالح، بعداو ...

آمین خخخ

چه بامزه همه عاشق دخترن من فقط انگار پسر دوست دارم😂 من حوصله لوسبازی و ادا اطوار دخترا رو ندارم اص ...

عزیزم پسر تا وقتی کوچک هست حامی واسه مادره و نهایتا تا قبل ازدواج. بعد ازدواج متعلق ب خانم و بچه هاشه. پس مال خوده خوده خودت نیس☺️😁

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
عزیزم پسر تا وقتی کوچک هست حامی واسه مادره و نهایتا تا قبل ازدواج. بعد ازدواج متعلق ب خانم و بچه هاش ...

نه والا تو اطرافیان ما که پسرا بعد ازدواجشونم کلی هوای مامانشونو دارن😙 البته خداروشکر اکثر عروسامونم خوبن

اما عروس بدم داریم که خواسته رابطه شوهرش رو با مادرشوهرش قطع کنه که موفق نشده و آقاهه همچنان به مادرش سر میزنه و میرسه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706