2733
2739

سلام دوستان من دیروز موعدم بود که نشدم روز قبلش ی لکه خون دیدم تا حالا هیچی به شدت درد پریودی دارمو زیر دلم درد میکنه به نظرتون این بی بی چک مثبته؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی دیگه بده ببین همینجوره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738
بخدا اصلا باورم نمیشه 😭😭😭😭😭😭😭

مال من همینجوری بود عزیزم مثبت بود ان شاءالله مال شما هم مثبته 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
گاهی بیبی ها الکی هاله میندازه یکم دیگ وایسا برو آز بده

یعنی احتمال داره منفی باشه😶😶😶😶

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
الان میرم آزمایش بدم

منم خبر کن هر چی شد آزمایش تیتر بتا بده

2706