2733
2734
عنوان

کسی هست با حقوق و قانون آشنا باشه؟

58 بازدید | 13 پست

رفته بودم بیرون رانندگی کنم همیشه از یه جایی  8 متر بالاتر از یه سوپرمارکتی دور میزنم. جاده نصفش آسفالته و نصفش خاکیه چون ماشین ما یه ایرادی داره و خاموش میکنه و مسیر شلوغه نمیتونم دو فرمانه دور بزنم برا همین میرم رو خاکی. 

امشب دیدم اون قسمت خاکی  پر سنگای درشته، ماشین و نگه داشتم، پیاده شدم تا سنگارو بندازم یه گوشه - بماند که همه ناخنا و پوست دستم کنده شد - سوپرمارکتیه اومد بیرون مغازه، جل و ولز میکرد آخرش گفت خانوم! کارت که تموم شد، سنگارو برگردون سر جاش! گفتم چطور؟ گفت از اونجا رد میشی خاکش میاد رو سر من! (همش با اخم و طعنه میگفت). من چیزی بهش نگفتم و سوار شدم. به ندرت عصبانی میشم و کاری باهاش نداشتم ولی از لحاظ روحی اعصابم به هم ریخت. نمیدونم چرا اینجوری ناراحت شدم. مگه خیابون سندش به نام این آقا بود که اون همه سنگ و ریخته بود وسط راه؟!

ایشون میتونه اینجوری سد معبر کنه؟ (چنبار که رفتم و اومدم از اونجا دور زدم همش میخواست منو بترسونه میومد بیرون مغازه دس به کمر ادای با تلفن صحبت کردن رو در میاورد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خانوم راننده شما میتونید از طریق شهرداری پیگیری کنید حق با شماست عزیزم 

پس نمیتونه سد معبر کنه؟ پیگیری که نمیکنم ولی میخواستم بدونم قانون چی میگه مطمعن باشم 

پس نمیتونه سد معبر کنه؟ پیگیری که نمیکنم ولی میخواستم بدونم قانون چی میگه مطمعن باشم 

اره میتونی بهش بگی که شما دوباره سنگ بندازی خودم جمعشون نمیکنم زنگ میزنم شهرداری بعدم خاکیه تقصیر شما که نیست باید اسفالت بشه 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 
اره میتونی بهش بگی که شما دوباره سنگ بندازی خودم جمعشون نمیکنم زنگ میزنم شهرداری بعدم خاکیه تقصیر شم ...

انقد ناراحت شدم. اصلا خیلی وقت بود من نه ناراحت شده بودم نه اعصابم به هم ریخته بود. به نظرت شهرداری ساعت 12 شب میاد زنگ بزنم؟ (نمیخام زنگ بزنما فقط جهت افزایش اطلاعاته)

از فردا تصمیم گرفتم خاموش کردن ماشین رو به جون بخرم ولی از آسفالت دور بزنم. میگم آدم نانجیبی نشون میداد، یه وقت شیشه خرده نریزه شب من چشمم نبینه  

2738

خب صلاح شما رو خودتون تعیین میکنین اما اگه من بودم چون مسیر همیشگیه بدون مرافعه حلش میکردم ولی در عین قاطعیت مثلا میگفتم اقای فلانی برای اینکه نه شما اذیت بشید نه بنده زنگ زدم شهرداری بیان اینجارو اسفالت کنن  متاسفم اگه باعث ازارتون شدم تقصیر بنده نبوده 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 
خب صلاح شما رو خودتون تعیین میکنین اما اگه من بودم چون مسیر همیشگیه بدون مرافعه حلش میکردم ولی در عی ...

آره عزیزم حق با شماس. منم اهل دعوا و اینا نیستم. مساله اینجاس که اون مسیری که من میرم محله ما نیست و خیلی دوره و من اصلا طرف رو نمیشناسم که بخوام باهاش هم کلام بشم. بابت آسفالت شهرداری هم که شهر و مملکت شیر تو شیره و قطعا ساکنین اون محله خودشون تماس گرفتن فقط مسکن مهره چیه همش ساخت و سازه و طبیعیه همه جا خاک باشه. خونه ما وسط شهر کنار پارک و چنتا جنگل و رودخونه باز پر از گرد و خاکه چه برسه به اونجا

نه عزیزم نمیتونه همچین کاری بکنه پیگیری بکنید البته اگه دنبال دردسری 😁😁

نه نیستم عزیزم  . ولی خعیلییییییییییییییییییی خعیلییییییییییییییییی ناراحت شدم