2733
2734
عنوان

مادر های احساسی مادر های منطقی...

387 بازدید | 55 پست

ویدیو مربوط به خانم خلبان هلی کوپتر رو دیدم و صحبت های مجری باهاش...

خلبان گفت من دوس دارم پرواز کنم ترجیح میدم مادر شادی باشم واسه فرزند شاد. ولی اینجا تو سایت دقت کردم خانم ها حس می کنن هر چقدر بیشتر به بچه ها بچسبن پس مادران بهتری هستن.نظر شما چیه؟

برای مثال این سوال رو جواب بدین:

-شما یک مادر با سن بین ۲۰ الی ۳۰ سال هستید.یک فرصت مسافرت دارید که فرزند یا فرزندانتون رو میتونید پیش مادربزرگ و پدربزرگشون بذارین که ازشون خیلی خیلی مطمئنین.شما از نظر روحی بسیار به این سفر احتیاج دارین.شما میتونین تنها به این سفر برین با همسرتون و یک هفته استراحت کنین. یا اینکه سفر رو بیخیال بشین چون اگر بچه یا بچه ها رو ببرین هیچ چیز از مسافرتتون نخواهید فهمید و تجربه ی خیلی از تفریحات معروف اون مسافرت برای شما غیر ممکن خواهد بود.

تصمیم شما چیه؟

تعداد رای : 25
نظرسنجی
مسافرت رو میرم و روحیه مو واسه مادری شاد بودن تقویت می کنم
15
60%
مسافرت رو نمیرم چون معتقدم بدون بچه هیچ جا نباید رفت
10
40%

من دقیقا دو سال پیش یه چنین موقعیتی پیش اومد پسرمو گذاشتم پیش پدرش و رفتم 

اون موقع 4 ساله بود

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا بعضیا فک میکنن بچه اومد باید تحصیلات و شغل و خوشتیپی و شوهرو و زندگی و جوونیو همه چیووو فداش کرد و خیلیم احساس خوبی دارن از اینکار😑🎈

متاسفانه دیر به واقعیت پی میبرن

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731
2738
کلا بعضیا فک میکنن بچه اومد باید تحصیلات و شغل و خوشتیپی و شوهرو و زندگی و جوونیو همه چیووو فداش کرد ...

ن اینارو هیچوقت رها نکنیم ولی با بچه میشه ب اینارسید

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎

مرسی اسی جونم بابت تاپیک قشنگت 👌👌👌

وای واقعا خیلی از رابطه های مادر_فرزندی یه رابطه غلطه!!! 

مخصوصا تو فرهنگهای شرقی و کشور ما

مادر فکر میکنه چون مادره،حق القا کردن همه تفکراتش رو تو ذهن بچه اش داره...حق داره استقلال بچش رو بگیره،چون خودش وابسته اس به اون...

و اصلا دقت نمیکنه که این همه وابستگی چه اثرات بدی تو رشد شخصیت اون بچه داره! 

و متاسفانه خیلییییی رایجه! 

ن اینارو هیچوقت رها نکنیم ولی با بچه میشه ب اینارسید

میشه اما یاد باید بگیریم بچه جزیی از زندگیمونه نه همه ی زندگیمون

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
10 سال پیش یکی از دوستام بچه ش رو گذاشت ارایشگاه پیش مادرش که بره خرید، مادره یه تایم کوتاه از ارایش ...

دقیقا معلوم نیست چی پیش بیاد یه چیزیم بخواد بشه تهش یه ببخشیده اما شرش واسه ادمه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706