2733
2734

امروز بعد مدتها وارد سایت شدم

یادمه از موقعی که مجرد بودم با این سایت آشنا شدم،با یه سرچ ساده،سالها از اون روزا میگذره.چقدر اینجادوست داشتم.

ازدواج کردم،باردار شدم،دخترم بدنیا اومد،بزرگ شد،الان میخواد دیگه بره مدرسه،خودم ادامه تحصیل دادم،نی نی سایت مثل یه دوست،مثل یه خانواده همیشه کنارم بود،

دوست دارم نی نی سایت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام هم دوره ای 🤗

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2740

۹ ساله عضوی فقط ۱۳۳۶ تا پست و ۴ تاپیک داری🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️چه کم‌حرفی خواهر

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

من از ۸۷ عضو شدم ۱۱ سال پیش 

پسوردم رو فراموش کردم و سال ۸۹ دوباره عضو شدم

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

این سایت 

به ننگ آغشته ، اما رو به شهر و باغ و آبادی

و‌ دیگر بُعدِ آن؛

راه نوش و راحت و شادی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
انگار قدیمیای نی نی سایت پستاشون کمه 

یا من خیلی پرحرفم  

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

نی نی سایت قدیمی یه چیز دیگه بود، یادش بخیر

2706