2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دو تا دارم  سومیش کجاست؟

وسط دو تا ابروت . یه سری راه رو باید بری و انجام بدی مرحله اخر یه جور خارش بین دوتا ابروت حس میکنی بعد اون حتی جنین تو شکم زنای حامله ...عبور نیروهای ماورایی و ... رو میتونی ببینی و حس کنی

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2740
وسط دو تا ابروت . یه سری راه رو باید بری و انجام بدی مرحله اخر یه جور خارش بین دوتا ابروت حس میکنی ب ...

من هیچ کاری نکردم ولی هم حس ششمم خیلی قویه هم تا میخوام به چیزی فکر کنم با کوچکترین حالت تمرکز گرفتن ذوق ذوق میکنه چشم سومم گاهی ازار دهنده ست ولی هنوز دراون حد نیست که شما میگی

لطفا درخواست دوستی ندید
خب چیکار کنیم باز شه؟

https://rastmard.com/test/chakras/
اول برو این ازمون رو انجام بده ببین کدوم چاکراهات بازه کدوما بسته تا بهت بگم

من هیچ کاری نکردم ولی هم حس ششمم خیلی قویه هم تا میخوام به چیزی فکر کنم با کوچکترین حالت تمرکز گرفتن ...

من مدتها درگیرش بودم و رفعش کردم . ولی الان دوباره میخام باز بشه قبلا از هر اتفاقی قرار بود برا مبیفته باخبر میشدم

من مدتها درگیرش بودم و رفعش کردم . ولی الان دوباره میخام باز بشه قبلا از هر اتفاقی قرار بود برا مبیف ...

اتفاق خوب و بد؟

چون انرژی منفی سه برابر انرژی مثبته موجش قویه زودتر جذب میشه. من چون کار نکردم روش هنوز قدرت زیادی ندارم ولی اتفاقا بد رو متوجه میشم واقعا ازار دهنده ست بخصوص دعواها و شر ها و مرگ ها استرس و غم زیادی رو متحمل میشم از مدتها قبل

برای چی میخوای فعالش کنی باز

این تستای نت هم میگن معتبر نیست من یه بار انجام دادم همش باز بود چاکراهام بجز یکیش

لطفا درخواست دوستی ندید