2733
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا واسم بچه بدنیانیومدم😔😖

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه انتظار کشیدم😔زود ازدواج کردم😔

عزیزم قرض بگیر 

همچین چیزی شوخی بردار نیست

بخدا نمیخام توهین کنم یا بی احترامی ولی اگه با مدرک اینجا پست بزاری خیلیا کمکت میکننا

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

عزیزم شده قرض کنی ازمایش رو انجام بده 

اگه خدایی نکرده بچه مشکل داشته باشه چی؟

اگه بچه مریض باشه ماهی خدا تومن باید برای کاردرمانیش بدی

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
2728
ممنون،😔😔

ان شاالله که سالمه استرس نده ب خودت برا نی نیت ضرر داره  اطرافیان مام دوتا اینجوری شدن بعد کلی ازمایش گفتن سالمه  ان شالله تو ام میای میگی اشتباه بوده و نی نی جانت سالمه❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
عزیز دلم این چیزا هزینه نیست مثل سرمایه گزاریه..حتما با قرضم شده با فروختن طلا هم شده این ازمایش رو ...

شما همه اونا كه از مغز من رد ميشدو گفتيد اخه اين بچه هاي طفل معصوم چه گناهي دارن مجبورن تو چنين شرايطي به دنيا بيان و زندگي كنن ... چرا ادما انقدر خودخواهن و جز خودشون و اميال شخصي خودشون هيچيو نميبنن تازه مسي كه كلا نوزده سالشه و بيست سال ديگه ام واسه بچه دار شدن وقت داشته

2740
عزیز دلم این چیزا هزینه نیست مثل سرمایه گزاریه..حتما با قرضم شده با فروختن طلا هم شده این ازمایش رو ...

خدا بچه رو یهویی داد😔😔😔ولی همیشه دعا میکردم که هروقت خدا بهم بچه میده سالم باشه...

طلایی ندارم 😔😔خداکنه که آزمایش اشتباه شده باشه

متاسفانه دکان بازکردن 

برای برادرمنم همین گفتن رفتن ازمایش دادن ده نفر اون روزامده بودن توجواب دهی برادرم گفت یک نفرشون هم سندرون دانی نشده بودجوابشون

مطمئن باش چیزی نیست ناراحت نباش 

اما برای اینکه خیالت راحت بشه برو ازمایش بده 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
عزیزم شده قرض کنی ازمایش رو انجام بده  اگه خدایی نکرده بچه مشکل داشته باشه چی؟ اگه بچه مریض ب ...

متاسفانه دوستان فقط اميد واهي و انشاالله و ماشاءالله ميگن در حالي كه دوست منم گفته بودن بره تست بده معلومم شد سندروم دان و سقط كرد

خدا قسمت منم بکنه که دلم شادشه

به یکی از بستگان ماهم گفتن مشکل کلیوی و گوارشی و نقص عضو و ... داره 

یعنی می گفتن جنین تو خشکیه و ... بگم هر چی دکتر تو شهر بود رفت تهران رفت همه می گفتن ضد درصد معلوله و سقطکن 

اما نکرد و بچه سالم دنیا اومد

افراد دیگه ای رو هم میشناسم اینجور 

توکلت به خدا باشه

بابا دعا جای خود  نکن با اون طفل معصوم اینکارو  اصلا باورم نمیشه‌ یعنی یه تیکه طلایی یا ...

شوهرم کارش جوریه که فقط حقوقش خرج خودمونومیشه😔😔😔خاکتوسرم که نمیتونم پول یه آزمایش و جور کنم😔😔

عزیزم این ازمایشو معجولا برای همه تجویزمیکنن،چون یکم سنت کمه ریسک غربالگریت بالا شده

بهت قول میدم بچه ت سالمه

دیدم ک میگم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706